Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
M-kowe cywilne wynalazki, czyli jak zgwałcić M-kę na różne sposoby ;)
  • Oto trochę wyszperanych fotek ilustrujących, na jakie to wymyślne sposoby można sprofanować M65 :P

    Na początek nie ma tragedii - M-ki w kolorze piaskowym:

    imageimage

    Następnie M-ki w kamuflażach, w których raczej się ich nie widywało:

    imageimage
    imageimage
    imageimage
    imageimage
    imageimage

    Mało? Spokojnie, jest nawet wersja w starym polskim moro ;)

    image

    O M-ce w polskiej panterze made by Helikon nie wspomnę:

    image

    Co ciekawe, stylistycznych i kamuflażowych gwałtów na M65 dopuszczała się nawet jej "matka", czyli firma Alpha Industries, choćby czymś takim:
    Kamuflaż 'trebark':
    image

    Ale można też odcinać kupony na wyrobach M-kopobnych. Tu - nadal w wykonaniu Alpha Industries:

    imageimage


    Idąc dalej - dobry znajomy, którego pełno na Allegro - Surplus i jego niektóre wariacje na temat M-ki, na które nie raz chcą się dać nabrać kupujący:

    imageimage

    Regiment (w sumie chyba to samo co Surplus):

    image

    Ale to jeszcze nic. Prawdziwe dewiacje dopiero przed nami.
    Na początek lżejsze:

    Masz dziecko? No problem, znajdzie się M-ka dla Twojej pociechy :)
    image

    Mokniesz w deszczu i masz w domu goły stół? Spokojnie, jest M-ka, która Cię ochroni, a po powrocie do domu możesz na niej stawiać kaszankę na gazecie i pół litra:

    image

    Nie podobają Ci się ciemne kolory i lubisz kontrafałdy na kieszeniach? Oto M-ka dla Ciebie:

    image

    A może jesteś M-kowcem spod znaku "fury, skóry i komóry"? Proszę bardzo, zostaje tylko kwestia komóry i fury:

    image

    Lubisz polarki i różne inne mięciusie i milusie, włochate materiały? Proszę bardzo:

    image

    A może jesteś M-kowcem sztruksiarzem? Znajdzie się rozwiązanie też dla Ciebie:

    image

    Herb szlachecki zaraz spadnie na głowę? Sprane NyCo nie nazbyt dostojne? No to może tradycyjne sukno dla pana hrabiego, s'il vous plait:

    image

    A może jesteś fanem fikuśnych wzorków?

    imageimage

    imageimage


    Lubisz jaskrawe kolorki, a Twój ulubiony utwór to "Czerwony jak cegła"...? Oto M-ka dla Ciebie:

    image

    A może masz córkę, która właśnie poszła do gimnazjum, nosi grzywkę na pół twarzy, maluje oczy czarnym eye-linerem, lubi pokemony i cały czas narzeka, że nikt jej nie rozumie?
    Nie ma problemu, kup jej M-kę!

    image

    I na sam koniec. Jeśli w szkole zawsze lubiłeś biologię, a Twoją ulubioną książką jest "Frankenstein" Mary Shelley, to nie możesz przegapić tego:

    image

    Tyle ode mnie.

    Jak ktoś ma jeszcze inne ciekawe "kwiatki" tego typu, to wrzucać ;)
  • Moim zdaniem powinna się tutaj znaleźć jeszcze M-ka w polskiej ''panterze'' :D Poza tym już wiem na czym zbiję fortunę... Zrobię M-kę z latexu :D
  • Camel Trophy GoreTex...

    image

    Na baardzo starych metkach, wszystko wskazuje na oryginalną membranę.
     

  • No, trochę się już to różni krojem od klasycznych M-ek :]
  • @Blatio:

    Się dwie kultowości (albo i trzy) spotkały i wyszła taka.

    BTW polowanie na relacje z Camel Trophy w 'Kino Oko',.. eh cielęce lata...

  • Zabrakło wariacji M65 dla kobiet. Tutaj już mocno trzeba sobie zadać pytanie, co to ma wspólnego z oryginalną kurtką :D

    image 


    image
  • E, to drugie to bym na upartego i swojej Ance wcisnął :P
    Aczkolwiek ona już jest szczęśliwą posiadaczką kontraktowej Alphy '78 ;)
  • ta w multicamie nawet ładna :)
  • No ja bym taką z polskim moro przytulił :P
    A do pełni szczęścia brakuje jeszcze, żeby w "żabie" ktoś taką wydziergał ;)

  • to już by malina była i aby kosztowała 50 zł 
    :))
  • Tu jeszcze inne odnalezione u siebie w jednym z folderów zdjęcia M-ki w polskim moro - jak widać, jest inna niż ta, którą wkleiłem w pierwszym poście - bardziej w szczegółach przypomina M65 (klapy kieszeni, listwa na zamku):

    image
    image

    A tu jeszcze raz dla porównania ta pierwsza:

    image

    Wszelkie informacje na temat jednej i drugiej poszukiwane ;)
  • to prawdziwa komedia. wiele widziaem, ale tego jeszcze nie. dajcie jeszcze hahahaha 
  • Podejrzewam, że jakiś maniak w czasach PRLu przerobił bechatkę ;)
    A ta niżej to bardziej bluzę BDU przypomina, niż M65...
  • Ponoć tą w moro można było za dawnych czasów w jakichś sklepach myśliwskich kupić. Ja bym podejrzewał, że po prostu ktoś się dorwał do zasobów materiału moro (w zasadzie "mora", ale "moro" już tak spowszechniało, że niech zostanie), których pewnie było w cholerę i szył z tego M-ki ;)
  • Kamfulaże miejsko-imprezowe:

    Babylon Camo
    image

    Red Camo:

    image

    Yellow Camo

    image
  • Na samym końcu chyba jakiś obrazek nie wszedł?

    Ale generalnie... osz f*ck! :D
    Ta żółta miażdzy, normalni nie będę spał po nocach teraz ;)
  • Aż mi się przypomniała scena z ''Ali G in da house''.

    ''-Dobrze, że założyliście kamuflaż. Będzie teraz niewidoczni!''

    image

    Przy okazji ''Jak zgwałcić BDU'' ;)
  • @Blatio
    Jakiś pusty obrazek mi się dokleił, już jest ok.


    Rozumiem, że nie zaśniesz, dopóki ta Mka (z dołączoną czapeczką oczywiście) nie znajdzie się w Twojej szafie? :D

    To jest zdaje się strój na bal przebierańców, bo był wśród jeszcze dziwniejszych strojów :)
  • no masakra czego nie wymyślą juz
    :-))
  • image

    M-ka Nike Gore-tex
  • image
    M-ka dla ateka
  • Street Fighter M65:
  • Rewela... Normalnie nie spocznę, póki takiej nie zdobędę ;)
  • image
    rosjanie też mają m-kę 
  • image
    M-ka z jeansie
  • image

    image

    Jakieś takie inne wynalazki :P

    A teraz coś nie tyle związanego z "gwałceniem" M-ki, ale generalnie cieszy oko, więc rzucam :D

    image


  • Jak dla mnie to tutaj gwałcenie też wchodzi w grę :D :D :D
  • zwłaszcza trampki
    :-))
  • A tu kolejny gwałt Alphy - jak się nie chce komuś tarzać po krzaczorach, to może kupić firmowo pocerowaną:
    image

  • Wygląda całkiem nieźle, ale cena jest chora. Ten kto to kupił chyba nie ma ciekawszych wydatków...
  • Mnie akurat odrzuca od takiego stylu... Kojarzy mi się z "metroseksualnymi" kolesiami ;) Ale ja dziwny jestem, moda "młodzieżowa" nigdy mi nie podchodziła.
  • musiało by mnie po 100kroc porąbać ,by kupić taki chłam ,albo cywilną alphe nową  ,to już wole 10 razy takiej kupić austryjacką m65
  • Ja też bym wolał austriacką :D 50-60 zł i się ma "prawie" M-kę, która pewnie też sporo zniesie :]
  • Jak mieszkałem w Londynie to często widziałem w sklepikach dla turystów dziwaczne E- mki. Ale na  jednej z dzielnic CAMDEN TOWN, można jeszcze wyszukać całkiem niezły oryginał.
  • albo ok 150zł i masz m-ke na gore :D jeszcze lepsiejsza opcja nad która sam się zastanawiam 
  • Tylko trzeba szczupłym być, bo rozmiary (przynajmniej na allegro) kończą się na 100 w klacie ;)
  • Ee, widywałem też 104-108... czyżby się skończyły już? :P
  • nawet mnie nie nerwuj bo sobie ją chciałem upolować 
  • Urwał nać... Rzeczywiście... właśnie spojrzałem na Alle... jedna jest większa, ale już na chłopa 190 cm i 116 w klacie :D

    http://allegro.pl/nowa-kontraktowa-kurtka-m65-xl-za-149-pln-i1434640618.html
  • No, to jest akurat jeden z tych "gwałtów", który bym sam na upartego przygarnął ;)
  • image
    Dla kochających "zamki".
    image
    M-ka by Adidas
    image
  • F5

    Devil mi podrzucił... i ja się właśnie pytam: CO TO, KUTFA JEST? :/

    http://allegro.pl/kurtka-desantowa-lepsza-od-m-65-rozmiar-s-i1627295754.html
  • O, kurza twarz! Wygląda jakby ktoś M65 przerobił. Napy zastąpione guzikami, inny zamek i doszyta ''pielucha''. Szczerze mówiąc nie wiedziałem, że M65 było RAIDowane :>
  • Hybryda M65 i smocka P84... wygląda mi na szytą od podstaw - nawet stójka (pozbawiona dziurek na guziki kaptura, prosty kształt jak w P84). No, nieźle się ktoś narobił, chyba że to jakaś cywilna produkcja na większą skalę, bo na jednym ze zdjęć widzę jakąś metkę?
  • Na pracę od podstaw to bym nie stawiał. W sumie to nie mam pojęcia jaki był sens robienia takiej hybrydy... Poza tym żołnierz jej chyba nie używał, bo naszywka jest źle przyszyta - wg regulaminu ta naszywka z prawego rękawa powinna być na prawej kieszeni.

    Fajna ciekawostka, ale wolę ten kultowy fason ;)
  • Przecież to jest jakaś chinolska produkcja,wzór woodlanda nie jest US Army tylko jego kopia.
  • To nie jest gwałt sensu stricte o jaki chodzi w tytule tego wątku ale jednak jest

    image

    Określiłbym to mianem zbeszczeszczenia:-D Od Blatio: zdjęcie wejdzie, ale trzeba dać bezpośredni link do samego zdjęcia z Imageshacka ;)

    Do Blatio: tak właśnie zrobiłem (?) :-?
  • Najpierw chciałbym wszystkich przywitać, to mój pierwszy post na tym zacnym forum ;]
    Wracając do tematu a dokładnie pierwszego posta gdzie Blatio pokazuje emki w dziwnych kamuflażach. Moim zdaniem emka w szwedzkim M90 istnieje. Mam znajomego ganiającego w tym kamuflażu i ma kontraktową kurteczkę kubek w kubek jak emka tyle, że w M90, taka sama jak zdjęciach od Blatio.
    Pozdrawiam!