Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Kurtki M51
  • nes82 - jest dosyć jasna - jak na OG107. 
    image
  • bardzo ładna .Tak mi się wydawało po zdjęciach dlatego zapytałem.
  • image+++++++++++++++++-Część panowie nabyłem bezmetkowąimageimageimagekurtkę M51 pomożecie w ustaleniu z jakiego roku może pochodzić ??image
  • Prośba panowie nabyłem bezmetkową M51 pomożecie w ustaleniu z którego roku może pochodzić i co to moze być za kontrakt ?kieszenie wełniane dodam.
  • Bardzo ładna m51 - gratuluję! Moim zdaniem to może to być [sądząc po śladach po metkach etc.] emka wyprodukowana przez Cohen Fein [pewnie  kontrakt 3058, lecz jak zazwyczaj mogę się mylić]. Może ktoś to sprostuje? Super emka - jak każda m51.
  • Dzięki za szybkie śledztwo i podzielenie się wiedzą .Z informacji przeczytanych w tym wątku o M 51 chyba rozumiem dlaczego w armii noszono M51 juz po wprowadzeniu M 65 .Szukam następnej ...
  • Cohen Fein Company: Contract QM (CTM)-3058 2 OCT. 1958 OI-435-C-59 - sądząc po kształcie metek, flanelowych kieszeniach i zamku firmy Talon. 
  • No tak. Wygląda na Cohen Fein
    :-bd
  • dzięki panowie za odpowiedzi .
  • Warto wrzucić, ciekawe obszycie [kompletne] z mało spotykaną naszywką 60-go regimentu US Army kontraktu 6039.

    image
    image
    image
    image
    Pozdrawiam