Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Bazarek - czyli sprzedam, kupię, zamienię, ukradnę, wymuszę, porwę, itp.
  • Fajna kurtała!!
  • Mam czarną M65 L/R szyta w US z zamkami Scovilla,używam rzadko
    Miałem taką Alphe z zamkami Alpha używałem często,zrobiła się siwa od prania w proszku
    Prać należy w płynie do rzeczy czarnych,dłużej posłuży i nie wyblaknie
  • miałem właśnie napisać  że z czarnego zrobi się szary drelich
    tylko olive jedyny słuszny kolor

  • Poszukuję Parki M 51 w stanie dobrym (ewentualnie M 65 w stanie bdb) w rozmiarze XS. Może ktoś chciałby sprzedać?  :)
  • M65 mam ale Small tanio.
    Sprzedam też N3B Large w stanie dobrym za 200 + przesyłka. Dla zainteresowanych podeślę fotki.
  • @trojanman
    Prałem swoją czarną emkę już kilka razy i jest tak samo czarna jak była. I zanim całkiem wyblaknie to jeszcze pochodzę w niej parę lat. Nic nie jest wieczne. Więc potem wyrzucę ją na śmietnik i kupię sobie drugą.
  • Olive to nie jedyny słuszny kolor. czarny jest tez ok. Zamierzam oddać do farbowania moją M51. Moja zona mówi że wtedy nie oderwie ode mnie wzroku :)
  • Doktor podeslij proszę fotki parki. I proszę Cię napisz na priv do mnie bo w drugą stronę nie mogę napisać. Dzięki
  • czarny kolor zawsze wygląda reprezentacyjnie i elegancko - jak od dawna bezskutecznie szukam kontraktowych spodnie BDU w kolorze czarnym - są takie, na Allegro były wystawiane małe rozmiary Unicora.
  • @cicioszek ok jutro w ciągu dnia podeślę bo muszę je zrobić.
  • Warto też dodać, że złote suwaki w czarnej emce wyglądają fantastycznie :-D
  • Doktor

    Daj znać jak ufarbujesz M51 na czarno
    Jaki efekt i jakie koszty?
  • Dla zainteresowanych :
    Kurtka M51 rozmiar Large Regular ,stempel, używana, ładny egzemplarz
    Kurtka M51 rozmiar Large Long ,metki, stan "mint" bliski NOS
    Kurtka M51 rozmiar Large Short , stemple, stan NOS
    Informacje , na priv
  • Mam takie szybkie pytanie. Mam okazję kupić od zaprzyjaźnionego podróżnika kurteczkę M65 z połowy lat 80'. Po przeliczeniu wychodzi jakoś 460zł. Jest podpinka. Brak jakichkolwiek wad. Stan magazynowy, nieużywany. Cena jest w normie, czy trochę przesadzona? 
  • jaki kamuflaż?
  • Oliwka. Wersja short. 
  • Dobra cena. Bierz ją bez wahania. Takie kurtki zwykle są droższe.
  • Dużo spuścisz z ceny?  :)
  • Jakieś 999700:-)
  • Czy ktoś sprzedaje oliwkową M65 w stanie mint lub NOS, rozmiar Medium Regular? Najchętniej kontrakt z lat 70. Proszę o ewentualne propozycje ;)
  • Fajna, ale ciut przydrogo jak na moje obecne możliwości.
    Gdyby ktoś miał do sprzedania jakąś oliwkę MR z lat 80., to też rozważę. Dobrze, gdyby należała do tych mniej mechacących (DLA 100-87-C-0591 odpada)
    W ostateczności może być też cywilna Alpha produkcji amerykańskiej.
  • ~Outis
    ...to bardzo przyzwoita emka So-Sew. Widziałem, ze cztery takie kontrakty,jeden posiadam.Super odszyte...jak na razie zmechaceń brak:) 
  • Co powiecie o kupnie kurtki z kontraktu Golden MFG? Taką też mam okazję zgarnąć.  Rok bodajże 1985. Czy z takimi kurtkami działo się coś niefajnego? Jakieś zmechacenia lub inne niespodzianki? 
  • ~ Zwróć uwagę na materiał i jakość/staranność szycia bo bywa z tym  różnie.Miałem Goldena z lat 80 którego kieszenie górne były wszyte z nyco o innym odcieniu.Bodajże w którymś rzucie goldenów z lat 80 występuje plastikowy zamek w stójce.Taka hybryda, główny zamek mosiądz a stójka YKK, mnie to się nie podoba.
  • intruder: mam dwie emki So-Sew Styles  DLA 100-87-C-0591 i niestety obie się mechacą. Rzeczywiście są dobrze uszyte, ale to mechacenie mnie trochę irytuje. Kupiłem od Pana Marka ("Lukabest") emkę Golden MFG z 1985 r. i, sądząc po zdjęciach z internetu (http://m-65.info/forum/topic/9-kurtki-m-65-olivkovye-og-107-originalnye-kontrakty) powinna być lepsza, jeśli chodzi o mechacenie.
  • Miałem Goldena z 84 i nie miałem zastrzeżeń co do jakości. Miał plastikowy zamek w stójce i o dziwo, może pod wpływem opatrzenia się, ale taki zamek zaczął mi się bardziej podobać od metalowego - nie mówiąc o tym że dużo lepiej "chodzi".
  • Witam, poszukuję spodni M65 w rozmiarze SS. Może ktoś coś? szukam olivek.
  • Czołem, mam spodnie M65 w rozmiarze SS, producent Winfield, kontrakt z '67 ze srebrnym ekspresem Scovill. Mankament to ucięte tasiemki w kieszeniach cargo.
  • SPRZEDAM M65 Alpha Made in USA
    Czarna LARGE REGULAR
    NOWA-ABSOLUTNIE NOWA
    Zamki SCOVILL
    Napy RAU.F.Co
    ALPHA INDUSTRIES Inc.
    Knoxville TN.USA

    To nie jest SHIT Made in CHINA....Czy HELIKON...

    RN: 35569
    STOCK No:8415-01-099-7842


    EWENTUALNIE ZAMIANA NA OLIVE LUB BLACK M-REGULAR

    PILNIE

  • Jaka cena ?
    jaką ma metkę taką?
    image



  • Zalaczam Fotki.
    Gdyby miala taka metke jak na twoim zdjeciu to nie ruszalbym tego za darmo...Dla mnie albo kontrakt.Albo ALPHA szyta w usa....Reszta nie dla mnie....image

    Moja cena 400pln


    Linki do zdjec




  • Ok to wezmę jakby co
    pozdrawiam
  • Podalem cene.Tak poza tym..Nie bede polemizowal...ale generalnie w 1994 ubieglego wieku i stulecia  kupilem nowke alphy z premedytacja wiedzac ze to  cywil OLIVE razem z kapturem zimowym wpinanym...Wiesz jaki.No wiec ta jaka kupilem wtedy Miala identyczne expressy i dokladnie taka sama metka z tym wyszywanym logo ALPHY...Troche czasu juz uplynelo...Ta jest identyczna jak ta jaka opisalem tyle ze czarna..Wiec z ta wczesniejsza produkcja..Roznie bywa.
  • Ok wysłałem ci pw 
    pozdrawiam
  • Dodatkowe zdjecia w linkach

    Express z Kolnierza od srodka..Od spodu
    Express Glowny od spodu
    Metka w prawej dolnej kieszeni.

    Stan kurtki "Sztywna Nowka"


  • Jesli mozna to wezme.Chyba,ze ktos byl szybszy.
  • Korsarz jak się dogadacie z werwolfem to ja mogę odpuścić 
    mam juz jedną czarną mkę - ta też jest super i fajny rozmiar ale poczekam jako 2 w kolejce 
    pozdrawiam
  • Dziekuje :), jestem Twoim dluznikiem :)
  • Na razie dodatkowe fotki....wiecej jakby cos ...dodam dopiero wieczorem

  • Piękna. To czy mogę przedzwonić do kolegi?
  • Sadze po rozmowie Ze Korsarz sie zdecydowal na 100%
    Gdyby zaszly jakies zmiany to jutro beda widoczne.
     
  • Poszukuję od dłuższego czasu spodni kontraktowych "6 color", czy jak kto woli "six color" w bardzo nietypowym rozmiarze medium xlong może być large xlong. Kilka miesięcy temu widziałem takie na allegro i przegapiłem okazje... Jakby ktoś miał woodlandy albo 3 colory w takich rozmiarach też chętnie przygarnę ale chodzi mi najbardziej o 6 colory.
  • Tynoszczuk - rozumiem Twój ból, ja moje 6 color Medium Long szukałem ponad 2 lata, ale ostatnio udało mi się. Obawiam się, że długość XLong to będzie wyzwanie - b. nietypowa rozmiarówka, nie wspominając o tym, że pustynnych 6 color w odróżnieniu od późniejszych 3 color jest niewiele w ogłoszeniach. 
    A jaki masz wzrost?
  • Flyers CWU 45 Firmy SCHOTT. NY. USA
    Czarny
    X-LARGE
    Expressy sygnowane IDEAL.USA
    Stan Bardzo dobry
    Zadnych uszkodzen
    Expressy jeszcze pokryte czarna farba

    Zdjecia za 2-3godziny albo wczesniej jak mi sie uda...

    Moja cena to 90PLN
  • Panzer73 właśnie jakieś 3 - 4 miesiące temu były 6colory medium xlong w stanie bardzo dobrym z 2 centymetrowym przedarciem z tyłu łydki a ja się głupi zastanawiałem zamiast brać od razu... Moje woodlandy large long są na mnie za krótkie jak siadam gdzieś ale i tak chodzę... Mam 196cm wzrostu... Poszukuję teraz woodlandów w medium xlong albo large xlong w ripstopie a 6 colory to już mi całkowicie obojętne byleby medium albo large i long albo xlong :D Nie mam żadnego kontaktu w Stanach, żeby mi ktoś tam pogrzebał a podejrzewam, że tam jest z tym łatwiej.
  • Tymoszczuk

    Zobacz tu.Mysle ze tam znajdziesz prawie wszystko.
    Wysylaja.

    LINK


    I TU



    A tu masz link dokladnie do tego 6 color deserta KONTRAKT i pelna rozmiarowka

  • Kurtka ABSOLUTNIE NOWA Czarna M65 Alpha inc.
    Large Regular
    Szyta w USA z moich postow z wczoraj jest w dalszym ciagu aktualna !!!
    Potrzebuje kasy wiec jest okazja.