Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Bazarek - czyli sprzedam, kupię, zamienię, ukradnę, wymuszę, porwę, itp.
  • Chłopie nie żartuj. Naprawę ciężko Ci przyszyć ten guzik? :-)
  • Przyszyć guzik jest łatwo, ale później będzie, że "nie tak" itp. ;)
  • Witam, 
    Sprzedam podpinkę do parki M65 w rozmiarze X-SMALL, kontrakt Gibraltar '83. Stan MINT, zdjęcia na maila, cena 60 PLN + KW. 
    Pozdrawiam!
  • podbijam info
    Parka N3B rozmiar M stan bardzo dobry, rocznik '78 Lancer Clothing Corporation
    jutro wrzucam na OLX , będzie można obejrzeć
  • Witajcie,

    Czy ktoś nie byłby zainteresowany sprzedażą oliwkowej kontraktowej Emki z (najlepiej) złotym zamkiem, w dobrym (im bliżej magazynu, tym lepiej ;) ) stanie? Pozdrawiam :)
  • Jaki rozmiar potrzebujesz?
  • Generalnie najbardziej pożądany jest Medium Regular, ewentualnie Medium Long, z tym, że nie wiem jak bardzo Long się różni od Regular, zwłaszcza w rękawach :)
  • Witam,
    Posiadam do sprzedania kompletną parkę M65 medium w stanie MINT. Na zestaw składa się:
    - parka M65 So-Sew Styles, INC. DLA100-82-C-0691 (zamek General, napy RAU),
    - podpinka Gibraltar Industries, INC. DLA100-83-C-0712,
    - kaptur Faison MFG. CO., INC. DLA100-82-C-0915 lub kaptur Propper DSA100-77-C-1521.
    Wszystko nowe i pozbawione wad ukrytych czy magazynowych, gwarantuję satysfakcję z zakupu :-)
    Cena za cały wspomniany zestaw to 400 PLN + KW (poczta lub paczkomat).
    Osobom zainteresowanym zakupem szczegółowe zdjęcia podeślę na maila.
    Pozdrawiam!
  • Pany mam do sprzedania takie o to laczki Bennon panther strong raz użyte na gwarancji rozmiar 28, cena 260zl plus wysyłka. Zdjęć nie mam bo musze buty
    zabrać od kumpla, jak ktoś zainteresowany to pisać obfoce wszystko.
  • Siema kupie kurtkę m65 nową ( mint) lub podpinkę tez nową w tym rozmiarze cena do 250zł oczywiście kontrakt-jak coś to piszcie priv :)>-
  • myślę że podpinkę to kupisz za 250 zeta bez problemu  a nawet z pocałowaniem ręki
    :-P
  • Ja mam podpinkę Unicora, dobry kontrakt. Nówka sztuka. Mogę ją puścić za 200. Święta idą więc policzę Ci promocyjnie ;-) Wiadomość na priv.
  • przebijam Falklanda - swoją podpinkę oferuję za 150 zł (mam przecież drugą - płakać nie będę)

    OCZYWIŚĆIE ŻART
  • podpinka to cena rzędu 40zł, 250 zł to cały wór podpinek  :D
  • Zamienię L-R  So -sew 75 w stanie B.D. ( tym razem nie piszę mint żeby nie wywoływać burzy :-P ) na
    jakiś szlachetny kontrakt w rozmiarze L-S
    pozdrawiam
    :-)
  • Napisz: "old mint" :-)
  • trojanman - z całym szacunkiem, bez żadnej aluzji do Twej oferty - czasem brzmi groteskowo jak jakiś kolo oferuje np. kontraktową emkę pisząc, że jest w stanie bdb, tylko, że: brakuje jej guzika, albo zamek nie działa jak należy, lub ma jedną maleńką dziurkę, ewentualnie jest nieco przybrudzona lub ma obcięty kaptur albo nieco już spłowiała lub wyblakła od prania (ale kto by się przejmował takimi drobiazgami)...
    Najlepsze jest tłumaczenie w stylu - przyszyłbym brakujący guzik, ale pozostawiam ten drobny mankament do naprawienia w rękach nowego właściciela (jeszcze przyszyję krzywo i będzie lament).
    Fascynuje mnie ludzka bezczelność w bezkrytycznym prezentowaniu zalet czegoś co posiada widoczne wady.
  • jednak Twej aluzji nie pojmuję i zdaje mi się nijak  się to ma do mojej propozycji.
    chcesz obadać kapotę wpadaj ,podam Ci adres  a i dobrego trunku nie poskąpię
    widziełeś fotki , słabe bo i sprzęt nie najlepszy więc skąd Twa pewność że tylko Ty masz rację ??
    ps - już komuś zdaje się ,zarzucałeś to lenistwo :-)
  • PEACE - napisałem bez aluzji - ta uwaga nie dotyczy Twej kurtki - to tak przy okazji jak niektórzy opisują swe oferty.
  • peace & love to moja dewiza :-)
    jah rastafari
    :-)
  • Dla zainteresowanych :
    Kurtka M51 rozmiar Large Short , stemple, stan NOS
    Kurtka M51 rozmiar Large Long ,metki, stan "mint" bliski NOS
    Informacje ,zdjęcia na priv
  • Ja poproszę o info i fotki o Large Long :)
  • Muszę skorygować poprzednią informację :
    Kurtka M51 w Large Long - sprzedana .Następny taki egzemplarz około 15 stycznia..
  • proszę o foto large short
    trojanman@wp.pl
  • A zdradzisz jaka była cena ?
  • Super :)
  • Longi są najbardziej poszukiwane.
  • Witam,
    Posiadam do sprzedania nowy, czarny mundur BDU w rozmiarze Large Regular.
    Mundur wykonany przez firmę Caribbean Needle Point, INC. (kontraktora
    US Army) z dbałością o wszystkie detale.
    Wyprodukowany w latach 90-tych w USA z myślą o rynku cywilnym. Bluza wykonana z tkaniny PolyCo (twill) a spodnie tak jak kontraktowy pierwowzór z NyCo (twill).
    Cena munduru 160 PLN. Możliwość rozkompletowania i wtedy cena spodni to 100 PLN a cena bluzy 60 PLN.
    Osobom zainteresowanym zakupem szczegółowe zdjęcia oraz wymiary podeślę na maila.
    Pozdrawiam!
  • Ja poproszę o fotki. sc@jacekdoktor.pl
  • Lukabest poproszę o fotki M51 LS na ondraszek68@interia.pl
    Dziękuję
  • Czarny mundur BDU wstępnie zarezerwowany dla @Doktora.
    O ile bluzę posiadam tylko jedną to spodni mam kilka par.
    Wszystkie pary nowe i w rozmiarze LR.
    Polecam i zapraszam :-)
  • ~ondraszek
    ~trojanman
    Zdjęcia M51 LS wysłane na wskazane adresy mailowe.Przepraszam za zwłokę
  • Dziękuję
  • Panowie,jeśli ktoś ma i chce przytulic jakieś złocisze,,to chętnie kupię kaptur do parki z futrem naturalnym,w stanie mało używanym.Info na priv.
  • Tylko napisz do jakiej parki :)
    Przy okazji mam na zbyciu parkę M51 w rozmiarze Large. Chętnie sie jej pozbęde lub zamienie na rozmiar Medium. Stan parki bardzo dobry, wszystko działa jak należy.
  • Jasne, do M51 :\">
  • Ja tez szukam w dobrym stanie, ale zanosi sie że to trochę portwa.
  • Jacek - a ile sobie cenisz tą parkę?
  • 450 z przesyłką w cenie. Parka jest z podpinką z alpaki. W bardzo dobrym stanie, tylko podszewka do podpinki wymaga wymiany bo jest już nieco zużyta. Na kapturze mam nadal stemple.
  • Na zbyciu mam M65 od Alphy robiona jeszcze w Jueseju, kolor piaskowy, rozmiar MR, stan BDB-. 280 zł
    Druga to czarna M65 od Helikona, stan BDB, MR- 160 zł
    Mogę się zamienić na zielony kontrakt MR, max 1979 r, stan BDB/db+
  • Skąd Ty się tu wziąłeś? Myślałem że umarłeś lub nie żyjesz.
  • Boże Narodzenie, zwierzęta gadają to i Monter się odezwał :)
  • @Monter. Zarezerwuj dla mnie piaskową emkę i podeślij mi po Świętach fotki na sc@jacekdoktor.pl. Postanowiłem zrobić sobie prezent na urodziny :)
  • @Doktor, poszło, dorzucę jeszcze zdjęcia zamków Scovill, bo chyba nie wysłałem :P
  • @monter: Kupione :)
  • To został się jeno czarny Helikon, za 150 z wysyłką oddam :P

    Kupie kontrakt srebrny/złoty obojętnie, MR, stan DB+ lub wyżej, bo kurde nie mam w czym chodzić :P