Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Płeć piękna w M65 (i nie tylko...)
  • Hej ;)

    Post Blatia w dziale z ''gwałceniem'' m65 zainspirował mnie do stworzenia tego tematu. Otóż wklejamy tutaj foty naszych pięknych kobiet w kurtkach M65 i pokrewnych(no BDU, ACU itp. też mogą być ;) ). Foty dowolne, aczkolwiek prosiłbym żebyście się ograniczyli z wrzucaniem zdjęć z filmów i kobiet reklamujących Alphę Industries ;) Najlepiej gdyby to były wasze kobiety...

    Żebyście się przełamali na pierwszych ogień wrzucam Moją Taktyczną Bejbe :D

    image

    Kliknijcie ''otwórz w nowym oknie'', bo nie chcę mi się zmieniać rozmiaru tej foty ;)
  • A, rzeczywiście, działa ;)
    No, ładnie :D
    Woodlandzik na plastiku, ale po kolorze materiału wnioskuję, że jakiś rocznik sprzed 1990 roku, lub z wcześniejszych lat 90-tych. Mój Golden z 1999 ma inny odcień materiału :D

    A to ja na odmianę wkleję swoją Lady w kontraktowej Alphie, o ile pamiętam rocznik '78 (kurtka, nie moja Lady) ;)

    image
  • ''Woodlandzik na plastiku, ale po kolorze materiału wnioskuję, że jakiś rocznik sprzed 1990 roku, lub z wcześniejszych lat 90-tych.''

    Sprawdę jeszcze, ale ta Mka to rarytas - jedyny rozmiar X-Small-X-Short, jaki widziałem ;) Tzn. wtedy, bo ostatnio znowu jakąś widziałem na allegro aczkolwiek niewiele ich jest. Gdyby nie ten rozmiar to bym swojej panny do Mki nie przekonał ;)

    ''A to ja na odmianę wkleję swoją Lady w kontraktowej Alphie, o ile pamiętam rocznik '78 (kurtka, nie moja Lady''
    Fajna, ale te ślady po naszywkach wszystko psują... Nie lubię właśnie takich śladów, odbitych napów, guzików i to w zasadzie jedyna zaleta rzepów - nie przebijają ;)
  • Poprawiłem obrazek - trzeba wrzucać bezpośredni link do orbazka, a nie do strony HTML na imageshack.us - po prawej stronie rozwijamy "Links to share this image" - przeklejamy "Link". Trzeba by dopisać do instrukcji :)

    Spoko, ja też coś powinienem niedługo dorzucić ;)
  • ''Poprawiłem obrazek - trzeba wrzucać bezpośredni link do orbazka, a nie do strony HTML na imageshack.us - po prawej stronie rozwijamy "Links to share this image" - przeklejamy "Link". Trzeba by dopisać do instrukcji''

    Dzięki wielkie, dzisiaj już tak leniwy jestem, że mi się nie chciało grzebać ;)


    Blatio, moja Bejbe mówi, że ta Mka jest z 86 roku tak więc znowu miałeś rację, bestio ty :D
  • Hie hie :D
    Przez moją szafę przeszły 3 woodlandy, 2 z lat 80-tych i jeden z 1999. Te wcześniejsze miały charakterystyczny, bardziej głęboki odcień kolorów ;)
  • OT ale wklejam... (szukałem parki brytyjskiej dla siebie)
    image
  • Widzę, że troczki w pasie odpowiednio dociągnięte ;)
  • Blatio, z tobą chyba jest coś nie tak... Zauważyłem te troczki dopiero po godzinie patrzenia :D
  • Odświeżam wątek, wklejając po raz kolejny swoją Lady, tym razem nie w M-ce, ale w równie szlachetnym ciuchu, amerykańskiej bluzie TCU, rocznik '69 (bluza, nie moja dziewczyna :P)

    image
    image

  • Na '69-ty to wygląda to TICO w tle :D
  • E tam, z moim bronietransportiorem nie jest jeszcze tak źle :D
  • Co mają panowie z kompanii easy do tematu?:-?

  • A to, żeby pokazać do czego podobna jest kurteczka, którą ma na sobie ta sympatyczna pani :)
    A konkretnie chodzi o M1942 "Jump jacket" ;)

    image

    Z innej beczki - przedstawicielka kobiecej części armii Estonii:

    image

    A tu reprezantantka płci pięknej w armii jednego z naszych wschodnich sąsiadów :)

    image

    A tutaj panie z US Army prezenrują sztukę odpowiedniego makijażu:

    image
  • Nasze, Krajowe!- Najlepsze :-)





    >:P



    image

    image

    image

    image

    :x :X
  • Pani na drugim zdjęciu ma na sobie mundurek SFU Helikona :D
  • Przede wszystkim w armii rzadko zdarzają się fajne babki. Z reguły to takie babochłopy, co foty Lobo potwierdzają ;) Poza tym takie kobiety mają kompleks wyższości - z reguły zajmują się siedzeniem w bazie i logistyką, ale jak wrócą to najwięcej mają do powiedzenia...

    Wyjątkiem jest panna z US Army, która maluje kamuflażem drugą - z profilu wygląda jak Sasha Grey ^^
  • A ja się zapytuje co to za helikon robi w polskiej armii? I jeszcze ten blood path w najgorszym miejscu. :-) Co do kobiet w wojsku, to mam fajną koleżankę w WSOWL, ale to wyjątek. :-P Z reguły jest to tak jak pisze Troop i jest tak nie tylko w armii, ale także w innych służbach mundurowych. Po pół roku służby wydaje im się, że pozjadały wszystkie rozumy, a mają zawsze łatwiej bo to dziewczyny.
  • Co Helikon robi w polskiej armii? Ktoś sobie indywidualnie kupił i chodzi ;) Widać zabronione to nie jest. Kamuflaż się zgadza. Tym samym systemem można by spytać, co robi np. Miwo w polskiej armii, a jednak niektórzy tego używają.
  • ''A ja się zapytuje co to za helikon robi w polskiej armii?''

    Wiesz, gdybym był żołnierzem to też wolałbym kupić Helikona niż używać polskiego szmatławca ;) Z tego, co wiem to ponoć na poligonie i w życiu codziennym jednostki możesz używać sobie każdego munduru, byle był w wz. 93. Natomiast na wszystkich uroczystościach wszyscy muszą wyglądać tak samo ;)

    ''Z reguły jest to tak jak pisze Troop i jest tak nie tylko w armii, ale także w innych służbach mundurowych. ''
    Co do wyglądu to racja, ale co do mniejszych wymagań wobec kobiet to nie wszędzie tak jest. W wojsku jak wyglądają testy dla kobiet to chyba wszyscy wiedzą, ale np. w policji wymagania na testach są takie same i większość babeczek na nich odpada ;)
  • Każda płeć piękna wygląda w kurtce M-65 jak ta mieszkanka Nowego Jorku: pięknie. Zdjęcie Scotta Schumana.


    image


     

  • No nie ma tragedii, nie ma :D
    Aczkolwiek do pełni szczęścia wbiłbym tą panią w kurtkę o jakieś dwa rozmiary mniejszą :P
  • Ja myślę, że ona po prostu ceni sobie kult kontraktowej kurtki i wolała ''issue'' medium-regular niż xs Alphy - to się chwali :D
  • No z tego co ja słyszałem to z mundurem innym niż regulaminowy jest olbrzymi problem. Na Miwo czasem przymykają oczy zwłaszcza na misjach. Tyle, że Miwo jest wykonywany jest z tej samej tkaniny i w tym samym kamuflażu co nasz regulaminowy wz. 127Z/MON. Helikon to w końcu Woodland PL, a nie wz. 93. Chociaż różnice są znikome.

    Inna sprawa, że zawsze Helikon jest lepszy od naszego regulaminowego munduru i sam bym go wolał. :-)
  • ''No z tego co ja słyszałem to z mundurem innym niż regulaminowy jest olbrzymi problem.''

    W gruncie rzeczy to zależy od jednostki. Jak masz dowódcę idiotę (albo jednego z tych testerów co w mundurze 2010 przeszkadzał brak gumek :D ) to uczepi się, że sznurowadła masz ''nieregulaminowo'' zawiązane ;) Ale to rzadki problem i zdecydowana większość żołnierzy chodzi w Miwo, helikonach, jandrexach, currahee i tak dalej. Wszystko jest lepsze niż mundur WP :D

    ''Na Miwo czasem przymykają oczy zwłaszcza na misjach. ''

    Na misjach to jest rewia mody, a nie umundurowanie. Strasznie mnie to drażni...

    ''Tyle, że Miwo jest wykonywany jest z tej samej tkaniny i w tym samym kamuflażu co nasz regulaminowy wz. 127Z/MON.''

    A myślisz, że dowódca rozpozna materiał ? Poza tym miwo szyje z tego samego materiału, co jest w 124z/mon ;)
  • Zgadza się. Wz.127 to stary typ bluzy, ten gruby. Ripstop to wz.124 ;)
  • Tak chodziło mi o 124z. Co do dowódcy to zapewnię nie. Skoro każde nosić mundur pod gore. :-)
  • Tu można obejrzeć zdjęcia Marii Seweryn w parce M-65 (wykonane na planie serialu Krystyny Jandy "Męskie - żeńskie"): http://www.krystynajanda.pl/galeria-meskie-zenskie


    Po tym adresem znajduje się fotografia zrobiona na planie "Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny" (1982), na której Anna Dymna ma na sobie kurtkę M-65 Janusza Majewskiego, reżysera filmu: http://tiny.pl/h1lhs

    image

  • imageimage

            Na tych fotkach z planu "Epitafium dla Barbary Radziwiłłówny"  jest tam cała ,,rodzinna,, M65, wśród operatorów i innych osób na planie!!!!



    McMurphy Andrzej!  niezły ,,szperacz-tropiciel,, jesteś :-)


    Pozdro  


    :-Simageimage :-S
  • Lobo, te ostatnie zdjęcia jakoś mi do wątku o płci pięknej nie pasują :D Chyba, że te panie na planie były wyjątkowo brzydkie ;)
  • Blatio!
    Jeśli chcesz, to je przerzuć na wątek ,,M65 (i podobne) w filmach i nie tylko,,
    Chyba że zostawimy je jako ,,wyjątkowo brzydkie,, .....panie :) :) :)
  • Musiałbyś sam wpisać ten post do tamtego wątku, a ja usunę ten. Niestety przenoszenie postów do innych jest dla mnie technicznie niewykonalne, mogę jedynie zmienić kategorię danego tematu :)
  • image
    imageimage

    1999 - 2000
    Freaks and Geeks [serial TV]


  • image



    image

    image

    image


    Przedstawiać nie trzeba!!!
  • devil! Chyba mnie nie "ustrzelisz".... to już mój trzeci post...bez edytowania...ale czego nie robi się dla kobiet ;)

    Amerykańska modelka Ruby Aldridge ....w kutce chyba... lub M43

    image

    I jakaś Pani z kraju kwitnącej wiśni  w Parce M51

    image









  • Najs :D
  • Tiger womens
    image

    image

    image

    image

    image

    image

    :)

  • :) niezłe te tygrysice  :x
  • Znalazłem w sieci Panienkę z filmu freaks and greeks:) nawet nawet:)
    image
  • Jak to w wojsku ciekawie jest
    image
    pan taki sobie, ale Pani po prostu Dzieci Kwiaty Rządzą...
  • świetna jest ta Pani  ...a w zasadzie są ...kobieta w okularach ..to dwie  kobiety w różnych odsłonach ...PIĘKNA


  • image
    Catherine Leroy


  • Pani fotograf udało się dożyć nawet 2006 roku ;)osobiscie francuzy mnie drażnią ,kobitki też :))

  • Była Pani fotograf, to dziś Pani reżyser (nie tylko):
    image
    Tiana Alexandra (Thi Thanh Nga)
  • wracając do fotek naszych rodzimych polek i Pani z drugiej fotki jak to Blatio zauważył ze w sfu dodam jeszcze nieśmiało że to chorąży od nas z wesołej ;)  :))
  • ale pani  w  warkoczach niczemu sobie 
  • hm ogo , przeleciałem wszystkie panie z tej strony i warkoczyków zem nie doświadczył :)

  • To to jest pan z warkoczykami? O kurczę X_X  , chodziło o panią z postu Tacho "... po prostu Dzieci kwiaty rządzą", to co mo po bokach to nie warkocze.? - niektóre zdjęcia trochę wolno się wczytują, i niektóre dopiero dzisiaj zobaczyłem... :)) ale numer, zresztą więszość pań z fotek powyżej niczego sobie... i tak trzymać. A jak widzę nasze panie w przy dużych hełmach to od razu mi się przypomina Goldie Hawn z Szeregowca Benjamina.
  • hehehehehe ogo , kucyki :)) , trza mieć córeczke to się bedzie odróżniac hyhyhyhy
    no i sie zgadzam większość jak najbardziej , nawet wszystkie :] , mam nadzieję ze Blatio nie nakopie ;)