Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Bazarek - czyli sprzedam, kupię, zamienię, ukradnę, wymuszę, porwę, itp.
  • ma ktoś może sprzedać podpinkę do parki M65 w rozmiarze small ? albo chce się wymienić za rozmiar medium?
  • Sprzedam:

    1. Kurtkę M 65 Winifield DSA100-76-C-0605. Kurtka w rozmiarze X- Small Regular. Stan bdb, kolor bardzo intensywny. 

    Cena: 200 zł

    2. Kurtkę M 65 Golden DCU DLA100-89-C-0436. Rozmiar Small Regular, mint.

    Cena: 200 zł 

    3. Kaptur arktyczny m 65. DLA100-84-C-0496. Stan db+

    Cena: 50 zł

    Ceny do negocjacji.
  • Witam, kupię M65 srebrne suwaki, Small Short, MINT bez naszywek i śladów po naszywkach.
  • Witam,
    Sprzedam bezrekawnik Carhartt V01 w stanie idealnym Made in USA bądź wymienię na coś z militarki.
    https://www.vinted.pl/mezczyzni/ubrania/swetry-bluzy/kamizelki/149312668-kamizelka-carhartt-v01

    Spodnie Levis vintage clothing Selvedge Made in USA. Sprzedam albo zamienię.

    https://www.vinted.pl/mezczyzni/ubrania/spodnie/spodnie-z-szerokimi-nogawkami/156333058-spodnie-levis-vintage-clothing-model-501xx-1915

    Otwarty jestem na wszelkie propozycje :)
  • Witam, szukam damskiej kurtki kontraktowej rozm. 10 lub 12.
  • Sprzedam spodnie M65 large long woodland. Dokładnie z tej aukcji https://allegro.pl/oferta/spodnie-m65-woodland-ll-nowe-11108899646
    Przedobrzyłem z rozmiarem. Niestety za długo zwlekałem ze zwrotem lub wymianą i termin minął. Dodatkowo ostatnio trochę zrzucam w pasie i model large jest dla mnie za szeroki. Planuje kupić medium-long. Moje foty z dzisiaj. Trochę światło źle złapało. Spodnie nie były prane, więc kolor oryginalny, najlepiej widać na zdjęciach z aukcji. Cena 235 zł, koszty wysyłki po mojej stronie.
    image
    image
    image
    image
    image
  • Koledzy, może ktoś ma na sprzedaż kurtkę M65, oliwkową w rozmiarze MS, MR lub LS - takiego weterana, wycierucha, jak kurtka z linka?


    Cena jaka mnie interesuje to ok. 150zł :) do negocjacji. Mogą być plastiki.
  • Sprzedam spodnie m 51, Small long, stan db+. Cena 150 zł do negocjacji.

  • Witam,
    Sprzedam lub zamienię:
     N3B Lancer Clothing Corporation kontrakt DLA 100-81-C- 3673 rozmiar Small, okazała się lekko za mała. Stan bardzo dobry.

    Bluza TCU rozmiar Small Regular Covington Industries Inc. kontrakt DSA100-68-C-2821. Stan magazynowy (MINT).
    Interesuje mnie parka M51 lub M65 w rozmiarze XS.
    Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje to proszę na mail: thrash1@wp.pl










  • Sprzedam lub zamienię buty Meindl Rib Licht w rozmiarze 43. Buty z wyciąganą wyściółką Gore-Tex.
    Rozmiar okazał się chybiony, Buty ubrane dwa razy na korytarzu. Skarpety gore-texowe nigdy nie użyte.
     Moja cena 600 pln.

    Propozycje na mail: thrash1@wp.pl
    Ewentualne zdjęcia wyślę mailem.
  • Zamienię/kupię kaptur do parki m65 z naturalnym futrem.
  • Ma ktoś na zbyciu kaptur m51?
  • Mefor jest jeden kaptur na allegro lokalnie za 150.W miarę jeszcze sensownym stanie.Taniej nie dostaniesz.

  • Mam oryginał, ale futro tak z niego wychodziło, że się go pozbyłem... futra.

    Bez paniki - futro i tak było już "przystrzyżone" przez któregoś z poprzednich właścicieli, ale cena była dobra, więc przytuliłem kaptur.

    Może taka reprodukcja nie będzie zła? Przynajmniej włosów mniej na ubraniach ;)
  • Fakt zawsze kopia to jakaś alternatywa dla tych co się nie brzydzą kopii
    :-?
  • Kupię kurtkę m 65 w rozmiarze MR lub SR. Kontrakt Bonhama, bądź ew. inny z lat 60 z niebieska podszewka.
  • Szukam podpinki do swojej Mki helikona, najlepiej rozmiar XS :) 
    Mam  podpinke od brandita, ciepła jest nawet ale odleglosci guzikamim nie pasują, no chyba ze przeszyje.

  • Hej
    Kupię m65 w Small Short - stan od dobrego wzwyż - woodland lub olive - może być obszyta - akceptuje zamki srebrne oraz mosiężne - TYLKO NIE PLASTIKI

    Gdyby był ktoś chętny to mogę się zamienić za spodnie m65 z 67 roku w stanie magazynowym - Small regular
  • Witam, sprzedam spodnie M65 Medium-Long olive green DLA100-78-C-1224. Okazały się jednak krótsze w nogawkach niż moje woodland'y.
  • O ile cm mniej wiecej się róznią spodnie M65 w rozmiarze X Small Short/Regular, o ile jest rozm.xsm short. od Small Regular?
    Zakupiłam niedawno spodnie, pierwsze kontraktowe: M65 Winfield MGF Z 72r. (DSA 100-72-C-1636) Wyrwałam je za kilka dyszek na Vinted :D
     Noi jak zwykle są na mnie troche za duże. X SMall tez znalazlam ale sprzedajaca jakas niepewna wic zapytam tutaj czy moze ktos ma X SMALL short.
    Jak nie bedzie no to wsumie czeka mnie wyprawa do pracowni krawieckiej.
  • Spodnie ogólnie kontrakty mają pewne rozbieżności w cm.Jeśli chodzi o konkretne wymiary trzeba zawsze przed zakupem poprosić sprzedającego o zmierzenie na płasko szerokości w pasie .Dł.Nogawek zewnętrznej i wewnętrznej .Mnie wystarczy dł.całkowita zewnętrzna.Rozmiar raczej szukać ciut większy.Aniżeli na styk.Jak za portki za parę dyszek to dobry strzał.Można ewentualnie z kimś się podmienić wcześniej zaznaczając o jaki rozmiar chodzi kupującemu i co chce się sprzedać czy się zamienić podać wymiary tychże portek.Ewentualnie krawiecka przeróbka jak nie przeszkadza.I nie szkoda.Longi potrafią być nawet po zmierzeniu jak regular .Więc nigdy nie należy sugerować się do końca metkami.
  • Sprzedam koszule OG -507 rozm. M
    Mam wystawione z całym opisem, zdjeciami, wymiarami na OLX :)
  • Sprzedam Alphe 68 r. Rozmiar Small Short, stan db +


  •  



    Sprzedam kurtkę M65 OG-107 LARGE REGULAR kontrakt
    Rolane DSA 100-68-C- 0967. Srebrne zamki Conmar, unikalna niebieska podszewka,
    kliny w rękawach.



    Kurtka jest w idealnym stanie, JAK NOWA. Cena 950 zł. Tel. 506 960 941



  • Sprzedam lub zamienię:
     N3B Lancer Clothing Corporation kontrakt DLA 100-81-C- 3673 rozmiar Small, okazała się lekko za mała. Stan bardzo dobry - 200 pln.

    Bluza TCU rozmiar Small Regular Covington Industries Inc. kontrakt DSA100-68-C-2821. Stan magazynowy (MINT).
  • Szukam spodni TCU w rozmiarze x-small albo small short
  • Sprzedam lub zamienię kurtke M-65.

    https://www.olx.pl/d/oferta/kurtka-m65-x-small-long-us-army-kontraktowa-CID767-IDLOwf4.html


    Cena podlega negocjacji.
    W razie jakichkolwiek propozycji proszę pisać na mail mts123@interia.pl
  • Kupię m65 LARGE SHORT, Alpha DLA100-79-C-2905 w stanie idealnym
  • Sprzedaje kolekcję swoich unikatowych emek. Rozmiary ML i LL. Wśród nich biały kruk G1. Proszę o wiadomość dla zainteresowanych na priv. Pozdrawiam
  • Zamienie kurtkę M51 rozmiar Medium Regular na woodland na złotych zamkach też w medium regular. Info na priv.
  • Witam, za jaką kwotę wystawilibyście do sprzedaży M65 DSA 100-817 w stanie bliskim Mint rozmiar Medium Regular ?
    Pozdrawiam.
  • Ja bym wystawił za jakieś 500zł, 600zł jeśli chcesz sprzedać. Są oferty po 1000zł i czekają na czyjąś łaskę od długiego czasu... ;) moim zdaniem większość kupujących nie zwraca uwagi na kontrakt. Wszystko zależy od Ciebie.
  • Mógłbyś podesłać linka do M65 DSA 100-817 za 1000 PLN, to chętnie kupię nawet dwie?
    Pozdrawiam.
  • Nie chodziło mi konkretnie o ten kontrakt, ale sądząc po Twojej odpowiedzi możesz spokojnie wystawić za ponad 1000zł ;)
  • Cześć Dorian1983@,

    Dobrze zobaczyć stan tej 817, wrzuć zdjęcia, to może być pomocne w wycenie. Z tego, co wiem, to na forum jest przynajmniej dwóch użytkowników sprzedających emki, więc pytanie zdecydowanie do Nich.

    Moim zdaniem wszystko zależy od wielu czynników, min. czy jest to sprzedaż lokalna, czy na rynek zagraniczny [zdecydowanie możesz dostać więcej, ale duża część kupujących może się obawiać zakupu z Polski, jeżeli nie jesteś sprzedawcą z tzw. renomą i udokumentowaną historią sprzedaży]. Śledząc różne portale, można ustrzelić wczesne emki, w tym 817 w stanie BDB za około +100USD [choć są to wyjątki i trzeba mieć szczęście, plus długo szukać takich sztuk]. Włóczykij@ dobrze zaznaczył, ciężko trafić osobę, która będzie chciała zapłacić za wczesną emkę równowartość kilkuset USD [oczywiście moim zdaniem]. 

    Pozdrawiam
  • @Dorian1983
    po co Ci kolejne dwie sztuki jak chcesz się pozbyć swojej? :-)
    Możesz wystawić i za 1500 , pytanie jak długo chcesz czekać na klienta.
  • Witam, nie spieszy mi się że sprzedażą, mogę trochę poczekać. Kupiłbym chętnie kolejne bez naramienników ale Medium Short i Small Short w bardzo dobrym stanie, dlatego będę wdzięczny za namiary na takie sztuki.
    Pozdrawiam.
  • Kupię parkę M 51 w stanie dobrym lub bardzo dobrym z podpinką i bez zimowego kaptura.
  • Witam, poszukuję "troczka" do zamka w M65.
  • Zamienię M65 DSA 100-817 Medium Regular na inną bez naramienników Small Short lub Medium Short.
  • Mała korekta do postu powyżej, może być również zamiana na Medium Short z naramiennikami, kontrakty do roku 71.
    Pozdrawiam.
  • Witam, poszukuję kurtki M65 ACU UCP w rozmiarze Large Regular. Miło by było jakby trafiła się obszyta. Pozdrawiam
  • Witam, sprzedam M65 Medium Regular DSA 100-817 stan doskonały, dwie małe dziurki profesjonalnie naprawione -1000 PLN.

    Parka N3b Small, kontrakt z 2003 roku stan magazynowy - 799 PLN.

    Wysyłka lub odbiór osobisty od 27 Maja.
    Pozdrawiam.
  • Kupię spodnie TCU xsmal / small
    Jeśli nie ma kontraktowych to kopie też moge przygarnąć ostatecznie :)
  • Kupie kurtke M-65 srebrne zamki. Rozmiar miedzy small short badz regular. Z pewnością long też wchodzi w gre.
  • Witam, kupię M65 bez naramienników Small Short lub Regular.
  • Kupię spodnie M65 w rozmiarze Medium Regular nowe lub w stanie bardzo dobrym.