Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Uwagi, wnioski o technicznej stronie forum
  • Ostatnio czytałem w którymś z wątków, że niektórzy użytkownicy muszą za każdym razem potwierdzać adres email. Stąd tak napisałem.
  • To trza napisać do któregoś admina na pw.
  • Fajnie że administratorzy kontrolują forum i czyszczenie ze zbędnych postów się odbywa na bieżąco. Porządki w znaczący sposób ułatwiają korzystanie z merytorycznej części forum, choć fajnie czasem przeczytać odbiegajac od rzeczywistości przemyślenia innych użytkowników ...
    ...tylko w temacie do tego stworzonym.
    5!
  • W regulaminie zostały kosmetycznie zmienione punkty: I.3, I.12, I.13, I.14.

  • Straciłem dostęp do maila z jakiego zakładałem tutaj konto. Chciałbym zmienić i znalazłem to w edycji konta, ale niestety ta opcja nie działa. Wpisuje nowego maila klikam zapisz pojawia się animacja postępu i nic :(
  • Gresz, a spróbuj na szybko wyczyścić historię i ciasteczka w przeglądarce.
    Wysłałem informację to naszego admina technicznego tymczasem :)
  • Wcześniej próbowałem na kilku kompach, na każdym to samo. Wyczyściłem teraz dane przeglądarki i niestety nic to nie zmienia.
  • Dlaczego w wątku "ARTYKUŁ: Garść informacji o kurtce M65 by Blatio - PRZECZYTAJ ZANIM ZAPYTASZ!" nie wyświetlają mi si zdjęcia tylko ikony "image"? Czyżby fotki już nie były dostępne?
  • Tak, to wina Imageshacka, od kiedy wprowadzili opłaty za używanie serwisu, usunęli z niego foty, które były zamieszczane za darmo.
    Muszę kiedyś wrzucić je wszystkie na inny hosting i wyedytować na nowo w artykule.
  • ok, tak jak patrzę jest sporo tekstu powiązanego ze zdjęciami i nie tylko w tym artykule, ale rozumiem ile to pracy i czasu zajmuje :)
  • Jak to możliwe, że co kilka miesięcy jakiś pajac czy automat rozsyła syf po całym forum?
    Zróbcie coś z tym Administracjo.
  • Warjat co mas na myśli ?

  • Pajaca rozsyłającego syf.
  • Zdarzają się co jakiś czas takie przypadki, ostatnio wykasowałem coś takiego, mam nadzieję, że stosunkowo szybko, dlatego Devil mógł nie zauważyć.
    Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, techniczna strona forum to nie moja i Devila działka, więc nie odpowiemy na to pytanie, staramy się za to w miarę szybko, na miarę naszych możliwości reagować. Tego typu wpisy i "użytkownicy" są z miejsca kasowani wraz z zawartością :)
  • UWAGA!

    W moim artykule o M65 załadowałem na nowo zdjęcia, które dawno temu poznikały z imageshacka. Te są już na innym, opłacanym hostingu i nie powinny już zniknąć :)

  • Admin techniczny wita po nieco dłuższej przerwie :).

    Zauważyłem, że polska nazwa miesiąca w formacie daty jest źle wyświetlana - zamiast "październik" "pa?dziernik". Zmieniłem format daty na numeryczny.

    Jakby coś jeszcze źle działało to w miarę możliwości spróbuję naprawić.

    @Blatio jak tam spamerzy? Rozsyłają spam jakimiś automatycznymi skryptami?
  • Nie ma tragedii, jak się coś pojawia, to kasuję i wywalam ;)
  • Dobry wieczór,

    Szybkie pytanie dotyczące zmiany serwisu dotyczącego zdjęć, co będzie najlepszym sposobem po zmianie (transferze folderów od obecnego dostawcy serwisu na nowego) URL zdjęć - pewnie będzie trzeba manualnie wyedytować posty jak podejrzewam - raczej nie będzie opcji na żadną automatykę odnośnie do takiej zmiany. Lub po prostu zostawić posty bez zdjęć - ale to zawsze kiepsko wygląda.

    Pozdrawiam
  • Hmm... Ja korzystam z Fotosik.pl - płacę tam raz na rok jakieś 20 zł, głównie po to, żeby nie poznikały zdjęcia, które umieściłem na forum i w artykule.
    Zdjęcia, które już znikły z postów - trudno się mówi. Gdyby chcieć to wszystko edytować wstecz (a da się zrobić tylko z pozycji Admina), to można z tym do przyszłej wiosny siedzieć - mija się z celem.

    Niestety, w dzisiejszej dobie komercjalizacji wszystkiego, tylko płatne hostingi zostały. Jak dla mnie Fotosik.pl się sprawdza, bo te 20 zł rocznie to nie tragedia, a zdjęcia w rozmiarze 1920 px wystarczają na wszystkie potrzeby forumowe.
  • Dzięki @Blatio, nie zmieniam dystrybutora serwisu tylko niestety będę modyfikował lokalizacje  samych plików co zmodyfikuje URL. Postaram się o modyfikacje postów - jeszcze raz dzięki!

    Pozdrawiam.
  • Chciałem zmienić adres mejlowy bo ten tu istniejący już przestał istnieć i jest problem. Idę na edycję konta, wpisuję nowy adres, klikam na "Zapisz" i nic. Mieli, mieli, mieli i nie może zmielić. Czekełem chyba godzinę i jeszcze nie było zapisane. Jak temu zaradzić? Trzeba czekać 24 godziny, jak przy nowym wpisie w DNS?
  • am2 poslij mi @ na PW to zmienię, pozdrawiam.
  • Szanowni Państwo, forum znów działa. Awaria wynikła z konieczności zmiany IP w hostingu, o czym niestety nie dostałem powiadomienia dziwnym trafem.
    Nie nasza wina, ale przepraszamy :)
  • W jaki sposób można przejść od razu do najnowszych postów, bez przewijania całego wątku?
    I przy okazji pozdro, pojawiłem się tu kilka lat temu i po chwili już mnie nie było, ale znowu jestem.
  • Nie mam pojęcia :)
    Również pozdrawiam :D