Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Bazarek - czyli sprzedam, kupię, zamienię, ukradnę, wymuszę, porwę, itp.
  • trojanman spóźniłem się :) ehh te olejaki :)
  • Witam
    Ponawiam pytanie :
    Ma ktoś na sprzedaż m65 Small Short ? Najmilej widziany srebrny zamek
    Pozdrawiam
  • ~Rambo
    ...masz Pan pecha:)...nie dalej jak 3 dni temu na alledrogo była Alpha kontraktowa w tym rozmiarze...około 150zł w bardzo dobrym stanie, niestety nie mogę jej już odnaleźć,zapewne sprzedana.Nie była wystawiona jako kurtka  m65:)
  • ~Lazar
    Nie, tamta była kontraktowa.Napewno poszła do ludzi pomimo małego rozmiaru, cena była naprawdę sympatyczna, jak za kontrakt.
  • Tak....dokładnie ta. Ziomek masz zdolności detektywistyczne:)
  • Nie mam, ale miałem ją kupić i ktoś mi ją zgarnął
    :D
    miała wymienianą maszynkę zamka chyba
  • Drodzy grupowicze gdyby ktoś z Was napotkał taką kurtkę wyślijcie linka - z góry dzięki
    Oj tak super cena ktoś Nas uprzedził ZzL
  • zapomnij że ktoś podeśle Ci linka z kapotą w  takiej cenie
    wyśle Ci linka do aukcji z prowizją + 300 :-)
  • Nigdzie nie napisałem że z taką kwotą
  • hahahaha, trojanman ma trochę racji ;) jednak jeśli to nie "twój" rozmiar, to jest szansa - w końcu chyba nie kupi nikt żeby odsprzedać po wyższej cenie, co?
    Kurtka z ogłoszenia super, ja bym się jeszcze w nią wcisnął.
  • Witam, nie wiem czy dobry dział wybrałem, najwyżej zostanę zrugany :),
    Noszę się z zamiarem sprzedania nowego munduru tcu ( foty na email ) ,
    - bluza ( DSA 100-67-C-3153 100% COTTON  ) M-R
    - spodnie ( DSA 100-67-C-3345 100% COTTON ) M-S
    , ile można aktualnie dostać za coś takiego ?

  • Gdybyś podał rozmiar byłoby łatwiej sprzedać :)
  • Witam 
    Oczywiście poprawiam się :)
    Spodnie Medium-Short
    Bluza Medium-Regular

  • Widziałem, że bluzy chodzą po 300-400 zł w stanie używanym, ale dobrym/bardzo dobrym. Spodnie - nie wiem.
  • spodnie tez w tym przedziale, może nawet więcej bo rzadziej się pokazują od bluz
  • Zapomniałem dodać, że to popelina bez rip-stop'u :)
  • Witam...czy może  ma ktoś do sprzedania polską kurtkę pilota wzór 643/MON, ewentualnie namiary na kogoś kto może mieć do sprzedania?:)


  • Witam,
     N3B Lancer Clothing Corporation kontrakt DLA 100-81-C- 3673 rozmiar Small, okazała się lekko za mała.
    Odsprzedam lub zamienię na N3B rozmiar Medium, lub parkę m65 rozmiar X-small.

    thrash1@wp.pl
  • Zamienię nowe spodnie M65 olive medium regular na BDU woodland w ripstopie medium regular.
  • Cześć koledzy, noszę się z zamiarem zamiany kontraktowej oliwki w rozmiarze LS na oliwkę w MR. U mnie zamki są złote, metki brak i w jej miejscu podszewka jest rozpruta. Dolny ściągacz zastąpiła guma w oplocie z plastikowymi ogranicznikami. Kurtka nie ma plam, przetarć itp. Jeśli ktoś ma MR w podobnym stanie i chciałby się zamienić to proszę o kontakt. Mam dwie LS, a MR lepiej na mnie leży, stąd pomysł.


  • Sprzedam kontraktową kurtkę
    M65 OG-107 rozmiar Large Regular So-Sew Styles 1974 rok



    Kontrakt DSA100-C-74-0129



    Stan ogólny bardzo dobry. Kolor
    wyraźny, materiał sztywny.



    Zamki mosiężne General, zatrzaski
    i velcro działają bez zarzutu. Bez jakichkolwiek plam, dziur, przetarć. Kaptur
    i podszewka bez uszkodzeń



    Jedynym mankamentem jest
    naderwana metka kontraktowa



    Cena 350 zł + koszt
    przesyłki



    Tel. 506 960 941



  • Kurtka sprzedana.
  • Świetna kurtka w bardzo dobrym stanie. Rozmiar dokładnie taki jak potrzebowałem.Wreszcie mam w czym chodzić.
  • Najlepsza z tego wszystkiego była cena.
    :-)
  • M65 OG-107 small regular John Ownbey 1978
    Kontrakt DLA100-78-C-1097

    Stan ogólny "MINT", prawdopodobnie nie była jeszcze prana.

    Zainteresowanym zdjęcia wyślę na maila bądź numer telefonu.
    Cena 400 PLN, czas dostawy kurtki do 14 dni z racji że przebywam na twrenie UK.

    Kontakt do mnie : dorian.jakubczyk@gmail.com

    00447727092834
  • Kupie kurtkę M51 L-L lub L-R
  • @Doktor ,pom zdaniem warto się zainteresować tą jak szukasz M51. Same plusy - dobry stan, rozmiar plusz kurtka z zamkiem Prentice (tylko Crown by był ciekawszy - moim zdaniem) oraz przystępna cena przesyłki. Kilka M51 już mam, wiec sobie odpuszczam a takim znaleziskiem warto się podzielić - szczególnie, że szukasz L w dobrym stanie.
    image
    image
  • Ale to była Medium Long
  • Po pierwsze nie ten rozmiar, a po drugie strasznie brudny kołnierzyk. Wstyd się w tym pokazać na ulicy.
  • OK - jak coś będę widział m51 w rozmiarze L w stanie deadstock/mint to się odezwę na priv.
  • Kupię M65 Xsmall short w bardzo dobrym stanie do 500 PLN.
  • Kupię small short w bardzo dobrym stanie do 500 PLN.
  • Mam na sprzedaż M65 woodland w rozmiarze xsmall-xshort razem z podpinką.Golden Mfg.Co.Stan bdb,jak nowa.
  • Witam, dzięki za propozycję ale kilka dni temu kupiłem woodlanda i so sewa z plastikowymi zamkami. Szukam OG-107 z metalowymi zamkami w bardzo dobrym stanie.
    Pozdrawiam.
  • Jest kilka ofert na ebay jednak stan o którym myślisz to ceny zaporowe , jak dla mnie.
    Ok 1400 + przesylka
    :-)
  • Na Etsy 1700 :))
  • Witam, ceny kosmos. Widziałem ma etsy, całkiem ładne emki ale nie za taką sumę. Zastanowił bym się gdyby to było maksymalnie 750 PLN ale nie aż tyle.
  • 1700 to sporo :-)
  • Cześć jakby ktoś chciał mam dwie m65 LL na sprzedaż. Perły już niedostępne. Kontrakt JO i Bonham.
  • a ile cenisz?
  • Piotr daj mi namiary na priv. Kiedyś się już widzieliśmy to się dogadamy
  • Ja już wysłałem zapytanie. Ciągle tylko nie pojmuje po co ta tajemnica z ceną ?
  • Nie ma tajemnicy. Pisałem Ci ile bym chciał mówiłeś że za drogo. Cena zależna czy kupujesz 1 czy dwie na raz oraz od tego ile w stanie kupujący jest za nie zapłacić. Jestem uczciwy i chcę żeby moje kurtki trafiły w dobre ręce.
  • Pytam bo niby skąd mam wiedzieć że cena jest taka sama jak poprzednio ? Dawno to było i mogło się wszystko zmienić.
  • Jeśli Cię interesuje to daj mi proszę adres podeślę Ci zdjęcia sam ocenisz. Tak ceny są wyższe od tych które ci zaproponowałem więc chyba tym bardziej nie będziesz zainteresowany. Pozdrawiam