Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Bazarek - czyli sprzedam, kupię, zamienię, ukradnę, wymuszę, porwę, itp.
  • Wrzesień już w połowie - komu kurtka M65 MS? Moje oferty nadal aktualne, a ceny do negocjacji.
  • Wyprzedaż kurtek M-65 OG-107 (rozmiar M/R) z mojej kolekcji. Szczegółowe informacje na privie.
  • Sprawa wyprzedaży już nieaktualna.
  • Sprzedam kurtke M-65 x-small - long w bardzo dobrym stanie szczegóły na priv. Albo zamienie na emke w small - long/regular
  • Dziecko dorosło ?
  • Czołem, poszukuję oliwkowej x-small/x-short, ewentualnie small/short. Jeśli macie coś takiego, to proszę o kontakt na priv. Pozdro
  • Nie ma ktoś braków w kolekcji? Mam ją już 3 lata kupiłem od sprawdzonego dostawcy Pana Marka...mam sporo złotych i tej było żal nosić więc idzie pod młotek.
  • Cześć, na sprzedaż mam parkę M51 w rozmiarze Large wraz z podpinką - fotki można obejrzeć w wątku o parkach M51, ale wyślę też zainteresowanym na maila (jutro zrobię ładne w dziennym świetle). Proszę o kontakt na priv. Co do ceny, interesuje mnie 350zł. Wysyłka w tej cenie na mój koszt, kurierem.
  • ja poproszę o fotki. Powiedz z jakiego materiału jest zrobiona ta parka ?
  • Kupię podpinkę do kurtki M65 w rozmiarze Small.
  • czesc, mam pytanie, bo w koncu wypatrzyłem podbitke w large rozmiarze na ebay 



    Czy bedzie mi to pasowało do mojej z taka metka?

    Tak sobie kompletuje  ciuch i jeszcze mi kaptur pozostaje chyba zdobyc, jesli ta bedzie pasowac
  • Kiepski pomysł - podpinkę do parki chcesz podpić do kurtki M-65...
    Znajdź podpinkę do kurtki i będzie grało.
  • szlak, myslalem ze da sie jakos przerobic :)  Jakos nie umiem trafic na prawidłowa podpinke.
  • Kurcze, ja juz o allegro zapomnialem, bo malo kto chce wysyłac do CA, choc nie wiem dlaczego.  Poluje na ebayu, ale napisze do sprzedajacego , czy bedzie ochotny wysłac. nigdy nie mialem w tej kurtce podpinki, to nie wiem, czy za ciasno w rekawie nie bedzie. To moje w sumie jedyne zmartwienie.
  • CA jak Kanada czy Kalifornia? ;) Dużo jest podpinek large na ebayu... chyba lepiej kupić lokalnie, niż z Polski ściągać.

  • Kanada. Nie wiem co jest grane, ale juz mi trzy zamowienia anulowali sprzedajacy i to ceny z przesyłką za ok 90-100 CAD. Mimo,ze poszła juz kasa. Dostawałem zwrot potem. Do tego goscia tez napisalem, ze ma mi dac, czy nie jest problemem dla niego wyslac do Ontario, zeby potem nie bylo znow jakis niedomowien. Zobaczymy. Dzieki za rady :)
  • Jakaś M65 L-S w "mincie"/ magazyn potrzebna
    Kontrakt do ' 80
    Oliwa rzecz jasna
  • Witam, poszukuje M65 oliwka rozmiar S-S, ewentualna zamiana za M-R, propozycje prosze na priv
  • Kupię N3B rozmiar Small
     thrash1@wp.pl
  • w koncu przyszła podbitka, Wszystko pasuje, tylko mam oderwane paski do guzikow przy rękawach. Ale to juz sprzedawca napisał. Pytanie mam, jakos trzeba szczegolnie uważać, przy praniu tego ciucha? Czy wystarczy zwykly plyn i 40 stopni woda w pralce?
  • tak - żadnych specjalnych procedur.
  • Pierz spokojnie. Nie lękaj się.
  • Jako piszą Przedmówcy - kurtkę M65 prać jak zwykłe bawełniane dżinsy - 40 stopni, proszek do kolorów, pralka, odwirować. Po praniu rozwiesić na wieszaku do ubrań, rozprostuje się sama schnąc. Nie prasować - nosić, materiał ułoży się sam.
  • Dzieki wielkie.  Jeden kolo z mojej firmy, Litwin mowi, ze jestem redneck, ze w czym takim chodze, zamiast w jakiejs modnej canada goose, A ja glupi sie ciesze z takiego czegos :), i przy mojej wypacykowanej babie, wyglądam jak żulik. Ale lubie byc indywiduum ;)

  • Jakby mi ktoś powiedział po ubiorze, że jestem "modny" tobym się mocno obraził.
  • No tak, bo jak popatrzysz jak te litwusy się ubierają - rurki ponad kostkę, pseudo skórzane kurteczki, i te śmieszne nerki czy torebeczki pod ramię, - to taka emka dla nich to dziwoląg.
    Fenomenem jest u nas w Polsce, jak dużo ludzi chodzi w emkach, enkach, - chyba tylko Stany można porównać.
  • My też jesteśmy "modni" tylko że w naszym gronie. Noszenie emek to jest również moda.
  • I zaszczyt ;)
  • no na taką "modę" to się nie obrażam :D
  • Nie stosuję się do żadnej mody, chodzę w tym w czym się czuję dobrze a że w m-ce się czuję znakomicie to w niej najczęściej chodzę.
  • Jeszcze poluje na Large Long kompletna Alfe  :) albo jakas parke na zime
  • Sorry. ze zawracam glowe, ale https://www.ebay.ca/itm/1967-LARGE-LONG-M65-M1965-OG-107-VIETNAM-ERA-FIELD-JACKET-COAT-W-LINER-HOOD/174118925356?hash=item288a4bf42c:g:HwIAAOSwNtld2Ci8
    jest warte zastanowienia? W bazie znalazłem info ze jest bezimienna DSA100-67C-0692 z 1967
    [edit] juz znalazlem kto to wyprodukowal DSA 100-67-C-0692 LECO INDUSTRIES INC 08.1966
  • Osesek, 
    Kurtka w srebrze, w tym stanie i rozmiarze, od tak rzadkiego kontraktora (tylko 1 zlecenie) - tylko brać za tą cenę.
  • $260 :-)
    faktycznie nic tylko brać  i napisać mazakiem na plecach kontraktor jednego zlecenia hahahahah
    plus powycierany prawy rękaw
  • Istne szaleństwo :))
  • Na handel
    Fotki na maila ew jest na olx

    Oryginalna kontraktowa parka M65 w rozmiarze xs- regular. Stan bd ++.
    Podpinka Winfield '73
    Parka kontrakt DPSC ( chyba 73)
    Cena 250
  • To jest dobra cena za parkę.
  • Fox czegoś byśmy nie założyli to będzie większa albo mniejsza moda. gdyby nie było "mody" na noszenie emek to nie byłyby tak abasurdalnie drogie to nikt by ich nie chciał. I oczywiście tonie jest moda lnasowana ogólnie ale jednak jest.
  • [edit] Sorry. ze zawracam glowe, ale https://www.ebay.ca/itm/1967-LARGE-LONG-M65-M1965-OG-107-VIETNAM-ERA-FIELD-JACKET-COAT-W-LINER-HOOD/174118925356?hash=item288a4bf42c:g:HwIAAOSwNtld2Ci8
    jest warte zastanowienia? W bazie znalazłem info ze jest bezimienna DSA100-67C-0692 z 1967
    [edit] juz znalazlem kto to wyprodukowal DSA 100-67-C-0692 LECO INDUSTRIES INC 08.1966
    Facet zgodzil sie na $140 plus przesylka. Ten wytarty rekaw, to swiatlo. Na zdjeciach, ktore podesłał, wszystko bylo OK. Nic tylko czekac na paczke pozostalo.
  • cena b. dobra, okazyjna.
  • odnośnie sprzedaży mojej parki
    ktoś na olx zadał mi pytanie ' ile razy była prana ? "
    to używana parka (jest napisane w ogłoszeniu), kupiłem ją już jako lekko używaną i nie mam pojęcia ile razy była prana.

  • Ale w pralce była prana? :))
  • ludzie to mają ciekawe pytania - powinni jeszcze dociekać ile razy parka była na grzbiecie...
  • @Falkland
    Była prana w pralce bo pralka służy do prania.
    :-p
  • No i słusznie. Bo to tylko kurtka a nie okaz muzealny.
  • Dokładnie
  • Koledzy, ma któryś z Was na sprzedaż oliwkową, kontraktową M65 w rozmiarze LR?
  • Moze ja bede mial. Wlasnie mi przyszla ta zamowiona Long Large, i bije sie z myslami czy LR sprzedac czy zostawic, bo dopiero co skompletowalem do niej podbitke. A oliwkowa, znaczy nie czarna? Czy o odcien zieleni chodzi.
    A w tej co teraz przyszla, to podbitka jest z dupy.Nie zwrocilem uwagi, ze na zdjeciach guziki nie pasuja i jakas frotte w srodku nieprzyjemna w dotyku. 
  • Podpinka a nie podbitka.