Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Bazarek - czyli sprzedam, kupię, zamienię, ukradnę, wymuszę, porwę, itp.
  • To jaka cena Cie interesuje?
    :>
  • Ponawiam głoszenie
    M65
    Kupię large short kontrakt. ' 60 , '70
    Stan bdobry mint nos'a też wezmę
  • @Martinos do 500 zł maksymalnie cena kurtki powyzej jest dość mocno przesadzona :)
  • Witam !
     Na sprzedaż coś mało spotykanego. Kurtka sam shell bez ocieplacza. Dane z pieczątki :

    Shell Parka M-1951 heavy Cotton

    Parka Shell M 1951

    Kravin Park Clothes

    Cont. QM. 16197

    Dated: 21 May 1951

    Spec. Mil-P-11013

    Patt, Date 12 March 1951

    Size: Medium na naszywce .obok druga pieczątka z 9-cioma punktami : pranie itp

    W
    stanie prawie idealnym, niestety bez podszewki. Kurtka ogromna -w
    klatce 70 cm, rękawy po wewnętrznej 56 cm a długość od kaptura to 105
    cm.

    Z tego co wyczytałem to pierwszy wypust .Kaptur wszyty na stałe.zamek Talon a napy Scovill.

    Prawdziwa okazja.Fotki  na portalu-stara tablica czy coś z X
  • gdzie te fotki ????
  • Są na olx
  • Panowie, w dniu jutrzejszym wystawię na sprzedaż kontraktową parkę M-65 Mason & Hughes z 68r., rozm. M-R, w komplecie z oryginalną podpinką Gibraltar Industries z 83r. (brak w zestawie kaptura). Parka i podpinka w stanie bdb+ (kupione przeze mnie jako NOS, używane sporadycznie, większość czasu spędzają na wieszaku). Widzę, że ten sam kontrakt (z kapturem) jest na aukcji ,ale bez zainteresowania ze wzgl. na zaporową cenę. Moja będzie znacznie atrakcyjniejsza.
  • Napisz gdzie będzie można zobaczyć to cudo, czy tu czy na znanym portalu aukcyjnym.
  • na Allegro, a gdzieżby inaczej, pod ksywką bakaratu :D
  • ZAMIENIĘ !!!!!!
    M65 LARGE REGULAR (OLIVE) SO -SEW 75 STAN IDEALNY
    NA LARGE SHORT w takim samym stanie
  • w ciągu godziny na Allegro powinna się pojawić moja oferta sprzedaży kontraktowej parki M-65 Mason & Hughes, M-R z 1968r.
  • Mam na sprzedaż , kontraktową kurtkę M-65 Golden Manufacturing z 1985r Woodland z zamkami Scovill.

    Kurtka jest w rozmiarze XS Co do jej stanu , to oceniam na bardzo dobry , kurtka nie ma żadnych wad , ani przetarć i plam oraz dziur.

    Zdjęcia prześlę na E-MAIL

    Zainteresowanych proszę o odpowiedź na mojego e-maila ataseranu@wp.pl bądź priv lub odpowiedz na tego posta.

    Dobrze by było jak byś zamieścił kilka zdjęć kurtki.

  • Kupię czarną m65 Alpha Industries Made in USA. Rozmiar M-L. Stan conajmniej bardzo dobry. 
  • Kupię kontraktowe spodnie M65 w rozmiarze MR olivka, ewentualnie woodland.
  • czy można gdzieś kupić oryginalne kontraktowe szorty olive green ????
  • Ja posiadam czarne szorty treningowe kontraktowe a Tobie domyślam się chodzi o takie 3/4 bojówki kontraktowe?
  • zgadza się w 100%

  • Widziałem szorty oliwkowe Surplusa, Helikona, Truspeca ale kontraktowych dla US Army jeszcze nie spotkałem....będzie ciężko ze znalezieniem chyba że ciachniesz nogawki z długich spodni.
  • mówicie o szortach dł. 3/4 czy takich przed kolano? Bo to nie to samo , a takich 3/4 to w życiu nie widziałem... Wg moje wiedzy albo były długie albo krótkie, nic pośredniego.
  • W krótkich to lubią sobie śmigać Brytyjczycy. A Amerykanie to nie wiem.
  • Masz na myśli kontraktowe krótkie spodenki w DPM lub DDPM? Takie krótkie a'la angolskie tylko gładkie (bez kamuflażu) sam by przygarnął.
  • Mam krótkie spodnie DDPM i DPM. Pierwsze były już krótkie a drugie skracałem, jako że długie brytyjskie spodnie mają fatalny krój, więc je dziabnąłem.
  • z moich obserwacji wynika że jednak nie było krótkich "bojówek" kontraktowych
    na całe szczęscie są niekontraktowe :-)

  • Dziękuje :), tez odpisałem. Mi pasuje, byle by pasowała :)
  • Sprzedam Jacket, Flyers -Light Weight,oliwka 1990 r. (kontrakt) rozm: Large - Regular - chest: 41 - 45
    inch, height: 67 - 71 inch, stock no: 8415-00-217-7229, DLA
    100-90-C-0468, 100% Nylon, Non-Melting, Isratex, INC
  • A ja serdecznie dziękuje za w sympatycznie atmosferze przeprowadzoną i wzorową transakcję. Kurtka jak z magazynu. Idealnie pasuje na mnie. No i za przedstawioną kolekcję kolegi. Było co podziwiać. Jak noworysz w tym temacie mogę tylko podziwiać,.... na razie :) Dziękuje i jeśli ktoś chciałby kupić u Kolegi Runeone cokolwiek to polecam jako solidnego, uczciwego i rzetelnego kontrahenta. PS. Komiks przy , którym Kolega pracował o Nowaku-Jeziorańskim kupię, a jak tylko niwa część się pojawi to poproszę o info. Pozdrawiam serdecznie i dziękuje:) 
  • Czołem,

    Sprzedam MA-1 od Alpha w rozmiarze M.
    Ma plamkę na lewym rękawie od wewnętrznej strony w okolicach pachy, dwie dziurki - jedna na ściągaczu prawego rękawa, druga na samym rękawie - malutka, wypalona. Do tego zaciąg na plecach, w okolicy nerki. Zamki Ideal.
    Cena jaka mnie interesuje to 90zł plus przesyłka. W Łodzi możliwy odbiór osobisty. Zdjęcia są na OLX:

    https://www.olx.pl/oferta/kurtka-ma-1-alpha-CID767-IDlCRSV.html

    Pozdrawiam!
  • witam, mam pytanie w sprawie kurtki MA-1; na jaki wzrost i budowę ciała kurtka będzie idealna ? Czy ściągacze przy rękawach i na dole kurtki nie są rozciągnięte ? Czy przylegają idealnie do ciała i nadgarstków ?
    pozdrawiam
    Ireneusz
  • Jako że wiosna w pełni (abstrahując od faktu, że śnieg wczoraj padał), myślę o beżowej emce w rozmiarze SR. Może ma ktoś na sprzedaż? Alpha khaki już nie do dostania, poza tym zraziłem się do chińskich Alph.
  • To kup sobie amerykańską Alfę.
  • Dlatego właśnie piszę.
    PS Ogłoszenie nieaktualne, zgłosił się chętny :)
  • MA-1 sprzedana. Dzięki i pozdrawiam.
  • Witam( to mój pierwszy post)
    Mam na sprzedaż kilka kurtek
    Parka M65 komplet(parka, podpinka i kaptur) rozmiar M  stan idealny(nowa)-400zł
    2X kurtki M65 piaskowe (small regular i x-small regular) - po 60zł
    Kurtka M65 ALPHA cywilna(z podszewką) X-Large-80zł


    Zapoznaj się proszę kolego z tym wątkiem http://m65.org.pl/forum/discussion/18/instrukcja-dodawania-zdjĘc#Item_1 i kolejne zdjęcia, proszę umieszczać na forum wg instrukcji.

    Możliwość wystawienia na allegro
  • Chętnie bym przygarnął (biorę) piaskową SR oraz parkę M65 komplet, poproszę o kontakt na w celu ustalenia szczegółów.
  • Za parkę podziękuję jednak, za duża :/
    M65 piaskowa SR - BIORĘ
  • Kurtka dotarła, wszystko ok.
  • To znowu ja i kolejna porcja towaru.
    Kanadyjska parka z 1970 stan bardzo dobry(najważniejsze że futro się trzyma)jedyną wadą jest łatka przyszyte w epoce przez żołnierza.Rozmiar Large odpowiada rzeczywistości.Cena do ustalenia.
    https://drive.google.com/open?id=0B3xqstvJqarfLVVINW9oN00tT00

    Czarny anorak us army na kontrakcie stan igła
    Xlarge regular
    https://drive.google.com/open?id=0B3xqstvJqarfLVdFOTNDbVctdjA
    Ceny przedmiotów z poprzedniego postu mogą być obniżone.Zapraszam na PW
    Pozdrawiam


    Zapoznaj się proszę kolego z tym wątkiem
    http://m65.org.pl/forum/discussion/18/instrukcja-dodawania-zdjĘc#Item_1
    i kolejne zdjęcia, proszę umieszczać na forum wg instrukcji.


  • W temacie "kanadyjskim" b.proszę o kontakt na
    ondraszek68@interia.pl
  • Ja ciągle nie rozumiem, dlaczego prawie wszystko nic nie pisza o cenie ? Nie można tego napisać od razu ? Tylko muszę komuś zawracać d.... żeby się dowiedzieć ? Mnie interesuje kanadyjska parka.
  • 400 zł za kanadyjska parkę
  • O widzisz teraz zupełnie inaczej sie rozmawia. na razie nie mam budżetu, ale nie bedzie chętnych to za dwa tygodnie powrocimy do tematu. która piaskowa kurtka została ?
  • A możesz zmierzyć tą kanadyjską parkę ?
  • Dodałem zdjęcia kurtki jak leży na mnie 1,72 m , raczej szczupły.
    Wymiary :
    68 szerokość pod pachami
    60 długość rękawa
    80 długość od ramienia w dół
  • OK A co z tą piaskową ?
  • Kurtki piaskowe wyprzedane :)
  • Za duża, odpadam. Dziękuję za informacje i emila.
  • A jeszcze mam pytanie do Administracji i reszty forum.
    Czy mogę wystawić i czy są osoby zainteresowane odzieżą turystyczną takich marek jak North Face,Jack Wolfskin,Haglofs,Fjallraven,Under Armour, demobil brytyjski
  • Beethoven masz sklep militarny? Demobil tak, odzież turystyczna nie.