Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Bazarek - czyli sprzedam, kupię, zamienię, ukradnę, wymuszę, porwę, itp.
  • @trojanman - foty, foty... :D
  • ~Trojanman

    To jest akurat kurtka czołgisty.
  • fakt, popraw opis bo to kurtka CVC dla załóg pojazdów pancernych, a nie lotników.
  • Fajna kurtka,czy będzie pasować na wzrost 175cm? Pytam gdyż jestem w trasie i wracam za 1.5 tyg do kraju. A nie mam miarki by się zmierzyć,a chętnie bym kupił ją. Może byś przytrzymał? Pozdrawiam
  • to nie mój towar :-) zastrzeżenia co do opisu i wszelkie pytania proszę kierować do sprzedającego

  • Aha dzięki za info przepraszam za zamieszanie

  • Trojanman, w takim razie podałeś link do nieodpowiedniego wątku.
  • fakt, mój błąd :-(
  • Cześć!
    Mam do sprzedania dwie kurtki M65 woodland.
    Pierwsza to Golden '85 rozmiar ML, stan MINT:
    Druga to American Apparel '93 rozmiar MS, stan BDB:
    W innych moich ogłoszeniach zawsze mam trochę szpeju US Army, rotacje w kolekcji :)
    Obecnie m.in. kombinezon mechanika UCP roz. M i DCU roz. S, bluza MCCUU marpat desert LR, bluza acu UCP - NOWE!
    Mundur multicam MR, camelbak UCP - UŻYWANE
    Z rzeczy niekontraktowych mam jeszcze ciekawostkę, koszulkę T-shirt amerykańskiej firmy Stripes w kamuflażu tiger stripes roz. XXL.
    Ceny do negocjacji.
    Polecam :>
  • Witam ponownie!

    American Apparel '93 już nieaktualne... ale reszta jak najbardziej ;)
    Pojawił się za to pomysł na nowy interes. Zastanawiam się nad rozstaniem z Alphą tiger stripes roz. MR (stan MINT - metka papierowa). Kurtka nie jest jeszcze nigdzie wystawiona, pomyślałem że najpierw zapytam się Was. Przewiduję dwie opcje: sprzedaż lub zamianę na kontraktową M65 OG-107 w roz. ML.
    Czy znajdzie się jakiś chętny na kupno lub zamianę?

    Teraz trochę zdjęć i info o samej kurtce (ale i tak większość z tego co napiszę już wiecie :)  ):
    image
    image
    image

    Z tego, co nie widać na zdjęciach a może być dla Was istotne:
    - produkcja z początku lat '90,
    - napy RAU,
    - zamki YKK, takie jak w nowszych kontraktach,
    - jak na poly-co, materiał dość sztywny i pancerny,
    - kaptur w kamuflażu,
    - robi wrażenie obszerniejszej od kontraktowych MR.

    Wymiary zmierzone:
    - długość całkowita od wszycia kołnierza: 77 cm,
    - szerokość w klacie: 60 cm x 2,
    - długość rękawa: - od pagonu: 64 cm,
                               - od pachy: 48 cm.

    Pozdrawiam!
  • P.S. Wiem, jaką wartość mają dla Was kontraktowe OG-107 (i nie tylko). Czytam forum nie od wczoraj :) Oferta skierowana jest do osób, które są skłonne poszerzyć kolekcję o egzemplarze niekontraktowe ale za to równie rzadko spotykane, co niektóre kontrakty. Nie podchodźcie do tematu na zasadzie "koledze się coś w głowie poprzewracało" lub "nie dość, że to pierwsze posty to już o niedorzecznej treści" ;)
  • Fajny ten tygrys. Możesz ją sprzedać spokojnie za 500 zł.
  • Dziękuję @Falkland za przychylną opinię :)
    Kurtka jest tyle fajna, co kontrowersyjna... raczej dla konesera. W tym kamuflażu ciężko się pewnie gdzieś pokazać i pozostać niezauważonym (no chyba, że w wietnamskiej dżungli ;) ) Dlatego wrzuciłem ją najpierw na nasze forum... bo tu koneserów nie brakuje. Nie mam ciśnienia na jej sprzedaż ale brakuje mi w kolekcji fajnej oliwki i dlatego ten anons. Zawsze może zostać w kolekcji jako "perełka" a na OG-107 uzbieram w inny sposób.
    Poza tym, tak rzadko można ją zobaczyć że pomyślałem iż pocieszę Wasze oczy widokiem jej zdjęć ;) :D
  • Ładna ta Alpha tiger - zamienił bym się z tobą ale ostatnio sprzedałem dwie ML nowe kontraktowe 
    na razie nie mam w tym rozmiarze :(
    mogła by być do kolekcji
    pozdr
  • Dzięki @ziomek_z_lasu :)
    Co do zamiany to rozważę również zamianę za MR. Co prawda wszystkie moje kontrakty do tej pory to ML ale mam 183 cm wzrostu i MR też powinno być ok. Jestem na pograniczu rozmiarów i MR-ka będzie po prostu odrobinę bardziej "kłusa" ;)
    Jak mówiłem, ciśnienia nie ma ale z nudów możecie wrzucić swoje oferty.

    P.S. Mam pytanie, czy komuś nie zalega w szafie podpinka do parki M65 rozmiar Large. Chodzi mi o podpinkę poliestrową, nie baranka. Net już z grubsza sprawdziłem i cisza. Wolałbym uniknąć zakupu zajechanej parki tylko po to by odzyskać z niej ową podpinkę. Jeżeli ktoś coś to proszę o info.
    Pzdr.
  • Witam.
    Sprzedam kaptur do parki. Z futrem, dwa ściągacze, stelaż do formowania.Zainteresowanym,zdjecia wysylam na maila.
    Pozdrawiam
  • Jaka cena za kaptur
  • I do jakiej parki? M51 czy M65 czy też może jeszcze do innej?
  • Strzałka!
    Do sprzedania jest fleece jacket ( waterproof, breathable) rozmiar L (takie prawdziwe, duże; na mnie za duże niestety) prod. Jack Pyke, kamuflaż:english oak.
    Dostałem na urodziny od znajomej, byłem w nim może 4x - jednak z bólem, ale za duży (wymiary " na płasko" klata:~61cm, długość od wszycia stójki:~74cm, dł.rękawa:~62cm).
    Cena +/-: 120+wysyłka, fotki na maila (ondraszek68@interia.pl)
    Pozdrawiam
  • Zdjęcia wklejajcie ogłoszeń !
  • Chętnie kupię kontraktową kurtkę M65 woodland w rozmiarze X Large Regular.
  • Witam. Sprzedam używana parke M65 z kapturem bez podpinki rozmiar x small.
    Zdjecia wkleje na czasie,ewentualnie na maila.
    pozdrawiam
     
  • Jaka cena za tą parkę?
  • sprzedam M65 Alpha L-R  '80
    więcej szczegółów pod linkiem .
    możliwa negocjacja ,
    cerowanie nie jest tak widoczne jak na zdjęciach.to efekt błysku lampy

    http://olx.pl/oferta/kurtka-m65-kontraktowa-oryginalna-l-r-CID87-IDd71lD.html
  • szukam kaptura do parki m51, w stanie NOS.info proszę na priv.
  • Witam!
    Sprzedam kurtkę letnią kanadyjską ( kamuflaż CADPAT ), rozmiar 7044, NSN:8415-21-920-6591, stan 5.
    Zainteresowani proszeni o kontakt na: ondraszek68@interia.pl
  • ponawiam pytanie-kaptur do parki m51 stan nos szukam-ktokolwiek widział ,ktokolwiek wie,pisać priv,dziękuje.
    oraz wymienię parkę m65 rozmiar large ,stan magazynowy,z podpinką ,na rozmiar medium,w tym samym stanie.bez kaptura.więcej info proszę na: martemax@wp.pl
  • ma do sprzedania dwie kurtki: M51 w rozmiarze LR i M51 w rozmiarze M/R. Obie w dobrym stanie wszystko działa bez zarzutu. M51 M/L cenie 200 zeta + wysyłka, M51 M/R cenie 300 + wysyłka. Zainteresoanym wyśle fotki na maila.
  • Coś chyba trochę poknocone z tymi rozmiarami.
  • Oczywiście :) M51 rozmiar L/R oraz M/L (ten drugi to jest kontrakt bez mieszkowych kieszeni)
  • lr rezerwuje wyslij foto
  • ok podaj mi maila
  • Doktor sprawdz pw
  • Kupiłbym kurtkę holenderkę w rozmiarze odpowiadającym MS w emkach tj. szerokość między pachami ok.60, długość od wszycia kołnierza do 75
  • Kupię m65 w oliwce rozmiar L-Regular,kontrakt lub pokontraktową w bdb stanie lub nową.
  • Chętnie kupię emkę w rozmiarze small regular w kontrakcie z grubszego materiału, czyli o ile się nie mylę sprzed 1976. Najchętniej bez podpinki.
  • Sprzedam
    Parke M51 stan magazynowy z podpinka i kapturem orginalnym z wilka.
    Wszystko nowe .
    Tel. 601251242
    Pozdrawiam
    J
  • A jaki rozmiar i cena tej parki?
  • Rozm.M
    Cena 1200 pln
  • Dobra cena za komplet...
  • Ta napewno. Ja swoją w rozmiarze Large w komplecie kupiłem za 800. Choć szukam M to taka cena to za dużo.
  • Dużo, mało. To bez znaczenia. Pewnie chętny i tak się znajdzie.
  • Rozmiar large parki jest mniej popularny...odpowiada rozmiarowi xlarge kurtki M65...Mysle ze juź jest sprzedana ta parka..
  • No w tym wypadku cena jest istotna bo dla mnie za duża. Chętny napewno się znajdzie
  • podejrzewam że przy takiej cenie kupujący urwał minimum   100  :-)
  • jeśli ktoś ma do sprzedania bluzę tcu rozm. MR rip stop  2 giej lub 3gen.   rocznikowo najlepiej 67-75r  najlepiej nową lub prawie nową to proszę o kontakt
    pozdro
  • Zamienię koszulę M51 welnianą rozmiar L, na mniejszy to jest M. Koszula bardzo mi się podoba, ale niestety nie trafilem z rozmiarem. Stan oczywiście bardzo doby, bez niespodzianek, nie sprana, bardzo ciepla. W ostateczności sprzedam, jak nie będzie chętnych na podmiankę. Mail do mnie: alllgrotara@wp.pl.
  • jakby co to robię porządki
    i mundur PAWN dla kolekcjonerów
    dla forumowiczów mogę dać rabat :) 10%