Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Bluza kangurka
  • Witam poszukuje jakiś informacji na temat pewnej bluzy jaką chce nabyć; Wiem że jest koloru oliwkowego jest to rodzaj bluzy: kangurka, wkładana przez głowę,ma kaptur i taką dużą kieszeń z przodu. A jeszcze o czym pamiętam to miała białe sznurki ściągające tu przy szyi. Posiadam jedno zdjęcie wygrzebane gdzieś w sieciimage
  • Aleś uparty , a wystarczy zadać te pytanie w innym dziale , a tak nie dostaniesz odpowiedzi i znów devil zamknie ci wątek
  • własnie czemu zamyka? Kazał mi to tu w kleić  
  • Wrzuć ten post do off- top i będzie ok
  • Lepiej tutaj niż jak było poprzednio, chodzi o Anorak, bawełniane albo polibawełna to było bynajmniej taki jak ja miałem i na jesień wiosnę w góry las całkiem fajna opcja, typowy oldschool odzieżowy.
  • Dokładnie tak! Chodzi mi o ten oldschool odzieżowy. Ale dzięki teraz przy najmniej widnieje post. Pozdrawiam 
  • ~devil

    Przecież poprzednio było tak samo. Założył nowy wątek "bluza kangurka" zamiast dać to gdzieś indziej.
  • Widziałeś gdzie Szpanek założył wątek ? więc lepiej niech będzie nowy wątek w dziale offu bo w samym offie pewnie by niedługo zaginęło.
  • Prawie taka sama :) 
  • Panie, zakładałeś już dwa razy ten sam wątek:

    http://m65.org.pl/forum/discussion/220/bluza-kangurka#Item_2

    Jeden skasowałem, drugi zamknąłem. Pytaj o takie rzeczy w już istniejących wątkach. Powiedziałem - szukaj w sklepach typu składnica harcerska i na allegro.

    Zamykamy!

This discussion has been closed.
Wszystkie dyskusje