Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Kompendium wiedzy w pigułce a'la youtube
  • Gdyby nie te ruskie napisy.
  • Ja jestem z pokolenia w którym uczono obligatoryjnie rosyjskiego w podstawówce. Doczekałem momentu gdy się to przydało
    :)
  • Fajny film! i ładne kurtki
    nie rozumiem po rosyjsku ale ogólnie fajnie to jest wyjaśnione 

    pozdro

    \m/
  • 2:40 nawet o "diabelskiej" jest wzmianka.
  • Szkoda, że kolega nie dał wzmianki, że kilka źródłowych fotek pochodzi z tego forum, 2 nawet sam wrzuciłem (m.in. fotka mojej "Diablo")
  • :) no chyba moja fotka też jest
    :P
  • moje pierwsze wrażenie po obejrzeniu tego filmiku było takie że autor opierał się na tym forum. Ale to tylko świadczy o jego jakości a konkretnie o poziomie wiedzy zamieszczających na nim posty
    =D>
  • No, nie powiem - szacun, ktoś się postarał. Szkoda tylko, że grażdanką pisane... Żeby chociaż po angielsku. Ja tam jeszcze od biedy literki odcyfruję, ale języka "wyzwolicieli" nie znam :P
  • Może ktoś tłumaczenia się podejmie :)
    Mnie już w szkole tego języka nie uczyli.
  • Pewnie jest sporo błędów odnośnie emki.
  • Historia zamkuff i metkuff... Tysz ciekawe ;)
  • ruskie łaszki też są całkiem ciekawe, nie jestem specem, ale pobieżny przegląd skłania mnie do opinii, ze ichnie wojska mają znacznie bardziej zróżnicowane typy, modele i kamuflaże vs. US Army.
  • Hamerykany walczą już tylko na pustyniach, za niedługo pewnie i w swoich miastach a ruscy maja obfitość krajobrazów i muszą się dopasować kolorystycznie.
  • Bardzo dobry filmik. Pokazuje praktycznie wszystko co można było pokazać o emkach. Kiedyś już go oglądałem i nawet chciałem go wrzucić na forum. Ale jakoś nie mogłem go potem znaleźć.