Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
  • Na potrzeby techniczne forum :)
    Tutaj można sobie poćwiczyć wrzucanie zdjęć, edycję swoich postów, itp. ;)
  • No, i wchodzą :)

  • Wielkie dzięki Blatio!!!
    To pierwsze zdjęcie jakimś cudem weszło. To drugie - tu przepisałem kod: image i dlatego weszło... Kurwica mnie bierze jak mam usiąść i brać się za wklejanie zdjęć. Próbuję, kombinuję i h.j z tego! Nieraz jakoś wejdzie ale to są wyjątki potwierdzające regułę :-D
    Fajnie, że kod widać jak się komentarz zatwierdzi.
  • Nic nie trzeba przepisywać, jak tylko masz BEZPOŚREDNI link do zdjęcia, ale do samego zdjęcia, i wkleisz w okno po naciśnięciu przycisku "insert image", to nie ma prawa nie wejść :P Wszystko wedle instrukcji wrzucania zdjęć, która jest na stronie głównej forum.
  • ja nie wiem, u mnie wsio wchodzi zawsze. trzeba tylko skopiować odpowiedni adres taki bezpośrednio do grafiki.
  • Ni h.ja, nie wchodzą!!! Co za gówniane oprogramowanie, serwery. Nie wiem co jeszcze!!! A i gówniana vanilla!!!
  • kliknij w to edytuj ktore jest  przy tym poscie nie to kolo twojego nicka  Warjat wklej sam link jaki już kopiujesz do imaga na forum
  • Spokojnie, może w kompie coś haczy. Spróbuj wyczyścić ciastka w wyszukiwarce i wtedy wrzucić foty :)
  • No to lecim. Poszło. Konta nie miałem na imageshacku i przez to mniej opcji było. Nie mogłem zdjęcia w takim formacie otworzyć. Pomny doświadczeń nie chwalę jednak dnia przed zachodem słońca...


    imageimage

  • No i gites majonez, działa :D
  • nie trzeba mieć konta na imagu, każde zjecie da się tak otworzyć
  • trenuje
  • Blatio, chodziło  o coś takiego:
    zdjęcie oryginalne
    image
    to
    samo zdjęcie zmniejszone podczas edytowania postu w oknie edycyjnym przez ciągnięcie za węzły (punkty) w narożnikach zdjęcia (węzły pojawiają się klikając na
    zdjęcie), ciągnąc za węzły znajdujące się po środku krawędzi bocznych, dolnej lub górnej można zdjęcie rozciągać lub zwężać nieproporcjonalnie (zdjęcie obok).
    imageimageimage
    to samo zdjęcie a format w poście inny.

    PS
    Blatio, widzę, że Ci się udało :)
  • Tak tak :)
  • jakis down. po nacisnieciu insert image wklejam to co w przegladarce: http://www.freeimagehosting.net/xetcz, oczywiście bez http:// i wyskakuje mi image, nie ma m-ki


    OK panowie zmienilem strone,. wszedlem na tinypic zrobilem jak w instrukcji i zadzialalo. nie wiem dlaczego nie z Free Image Hosting'a. te moje próby "image" proszę pokasować, http://tinypic.com, dziala. image shack ten polecany z instrukcji cos szwankuje. pozdrawiam ekipę.

  • prosze o pomoc. robie wg. wskazowki z instrukcji dodawania zdjec i nic z tego. czytac do cholery jasnej umiem. wiem co napisal Blatio; insert image, kasuj http, wklej bezpośredni link, dalej summit i pokazuje mi sie to image. a m-ki brak. o co tu  chodzi?
  • kopiujesz adres zdjęcia prawym przyciskiem myszki (kopiuj adres url grafiki) jak najedziesz na zdjęcie a później wklejasz to w insertimage i tyle :)
    np.

    image
    i emka jest :)
    pozdr
  • A kilka postów wyżej pokazałem, jak zmniejszać wklejone zdjęcia w oknie edycji, ta emka nie mieści się
  • No to zmniejszyłem :)
  • tak dzięki, działa :) no to na dniach zamieszczę parę opisów militariów z mojej szafy a mam ich sporo. codziennie ich używam. denerwują mnie te małe żółte chińskie raczki stad i tez powstało zamiłowanie do wojskowych sortów. pozdr
  • No to czekamy na zdjęcia :)
    pozdr
  • Boże, jaka straszna ta emka... W sklepie "Rambo" jakiś czas temu taką widziałem. Nówka sztuka, magazyn - cena 650 zł. Najgorszy to był ten materiał. Taki jakby "melanż" jak bawełniane spodnie dresowe. Obleśne były też te zaokrąglone patki. No i cała była zmechacona już jako nowa. Bardzo było to widać, można ją było strzyc maszynką do włosów. A kolor też był jakiś dziwny. Taki jakby zgniły zielony wchodzący w brąz. Bo ta na zdjęciu jest już bardziej oliwkowa na szczęście. Wiszące w sklepie "chińskie" Alphy wyglądały przy niej pięknie...  Wyglądała jak ruski drelich lub jakaś niedopracowana podróba. Nie wiem co to był za twór, ale jak widać takie cuda też wypuczali.
  • tak za M-ke dalem 550 ze sklepu usarmy.pl. jedyna jaka znalazlem w rozmiarze large long. kolor w realu jest duzo ciemniejszy. to kurtka z 89 roku. po kontraktowa ale to golden mfg. dziwny ten kolor jest, nie OG ale i tak jestem szczesliwym posiadaczem


  • się chyba udało :)

    dzięki za cierpliwość admini :))))))
  • Od tego jest ten wątek, a zdjęcia czasem mają opóźnienie w ładowaniu się.
  • BINGO!!! :D
  • Widzisz, jednak Ci pomogłem. Tak myślałem że tutaj się wszystko uda  ;-) 
  • Jednak to nie Ty mi pomogłeś tylko ~devil~
  • Test emotikonek.

    :) ;). :).
    ;).
    :)
    :).
    ;)
    :) :) :) :-* :-* :-* B-) B-) B-)
    :D. @-) @-) @-) @-) @-) @-) @-)
  • A można tutaj testować słowne zaczepki? Czy działają odpowiednio na osobę zaczepianą?

  • Spróbuj szczęścia, a się przekonasz !!
  • :)
    ;)
    :D
    :/
  • ~Devil

    Spokojnie.  To był taki żarcik.  Rozumiesz?  Taki żart.  Czyli, że ktoś sobie tylko żartuje.

        
  • Rozumiem do czasu kiedy owe żarty mnie śmieszą, rozumiesz myślę Falkandzie.