Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Kurtka M65 - woodland, desert cammouflage 3 color, six color, UCP: kontrakty, zdjęcia i.t.p.
  • Kurtka M65 w kamuflażu woodland (class 2)- trochę niedoceniana i zawsze w cieniu oliwkowo-zielonej OG107, pojawia się od czasu do czasu w różnych wątkach, myślę, że osobny wątek się tej kurtce należy.

    kontrakty

    lata 80-te

    1982

    DLA100-82-C-0609  GOLDEN MFG. CO., INC suwaki:główny SERVAL stójka: plastikowy YKK (!)  podszewka 100% cotton Ripstop
    DLA100-82-C-0610 SO-SEW STYLES, INC, suwaki GENERAL, podszewka 100% cotton Ripstop,
    DLA100-82-C-0611  ALPHA INDUSTRIES, INC. suwaki: główny SCOVILL - , stójka IDEAL -, podszewka 100% cotton Ripstop
    DLA100-82-C-0612  JOHN OWNBEY COMPANY INC. suwaki:  główny SCOVILL, stójka SCOVILL, podszewka 100% cotton Ripstop
    DLA100-82-C-0673  WINFIELD MFG. CO. suwaki:główny SERVAL, stójka: plastikowy YKK (!) podszewka 100% cotton Rip-Stop
    DLA100-82-C-0674  ALPHA INDUSTRIES, INC. suwaki: główny SCOVILL, stójka SCOVILL
    DLA100-82-C-0675  JOHN OWNBEY COMPANY INC. suwaki:  główny SCOVILL, stójka SCOVILL, wzmocnienie taśmy plastikowa folia, podszewka 100% cotton

    1983

    DLA100-83-C-0424  WINFIELD MFG. CO. suwaki:  główny IDEAL, SERVAL, stójka nylonowy YKK, podszewka 100% cotton
    DLA100-83-C-0425  JOHN OWNBEY COMPANY INC. suwaki:  główny IDEAL, SCOVILL, stójka SCOVILL,
    DLA100-83-C-0426  SO-SEW STYLES, INC suwaki:  główny SCOVILL, SERVAL, GENERAL, stójka SCOVILL, SERVAL, GENERAL,  wzmocnienie taśmy plastikowa folia,  podszewka zielona 100% cotton ripstop
    DLA100-83-C-0546 CAVALIER CLOTHES,  INC. suwak  główny SERVAL, stójka ?,

    DLA100-83-C-0547  SO-SEW STYLES, INC suwaki:  główny  GENERAL, stójka GENERAL, podszewka zielona 100% cotton
    DLA100-83-C-0548  ALPHA INDUSTRIES, INC. RN 35569, suwaki:  główny IDEAL, SCOVILL, stójka SCOVILL, ,  podszewka zielona 100% cotton
    DLA100-83-C-0549  WINFIELD MFG. CO. suwaki:  mosiężne ?, stójka?, podszewka 100% cotton

    1984
    DLA100-84-C-0720  ALPHA INDUSTRIES, INC. RN 35569
    DLA100-84-C-0721  SO-SEW STYLES, INC suwaki GENERAL, wzmocnienie taśmy plastikowa folia,  podszewka zielona 100% cotton
    DLA100-84-C-0722  JOHN OWNBEY COMPANY INC. suwaki główne  mosiężne SERVAL, SERVAL/GENERAL, stójka ROBIN, napy SCOVILL
    DLA100-84-C-0755  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki: główny SCOVILL, IDEAL, stójka plastikowy YKK, podszewka 100% cotton

    1985
    DLA100-85-C-0560  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki: główny GENERAL/SERVAL, IDEAL, SCOVILL, stójka plastikowy YKK, podszewka 100% cotton
    DLA100-85-C-0561 ALPHA INDUSTRIES, INC. RN 35569, suwaki:  główny SCOVILL, stójka plastikowy YKK, podszewka 100% cotton
    DLA100-85-C-0562  SO-SEW STYLES, INC., podszewka 100% cotton
    DLA100-85-C-0563  JOHN OWNBEY COMPANY INC., suwaki:  główny SCOVILL, stójka ? ,  podszewka zielona 100% cotton

    1986

    DLA100-86-C-0029  GOLDEN MFG.CO., INC. (contractor), ALPHA INDUSTRIES, INC.(manufacturer), suwaki: ?, podszewka 100%
    cotton
    DLA100-86-C-0482  ALPHA INDUSTRIES, INC. RN 35569,
    DLA100-86-C-0491  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka 100% cotton
    DLA100-86-C-0492  ALPHA INDUSTRIES, INC.(contractor/manufacturer  oraz contractor), SO-SEW STYLES, INC. (manufacturer), suwaki: główny metalowy IDEAL oraz plastikowy YKK, stójka plastikowy IDEAL lub YKK , podszewka 100% cotton
    DLA100-86-C-0821  SO-SEW STYLES, INC. suwaki: plastikowe YKK, podszewka zielona 100% cotton
    DLA100-86-C-0822  ALPHA INDUSTRIES, INC. RN 35569, suwaki: główny metalowy IDEAL , stójka plastikowy IDEAL(korekta wg postu kol. Danzig) , podszewka 100% cotton
    DLA100-86-C-0823  GOLDEN MFG.CO., INC. (contractor/manufacturer  oraz contractor), ALPHA INDUSTRIES, INC. (manufacturer), suwaki: metalowy (?) oraz nylonowy YKK, w stójce nylonowy YKK,, podszewka 100% cotton, napy RAU F. C.O. PROV R.I

    1987

    DLA100-87-C-0429  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka 100% cotton
    DLA100-87-C-0430  ALPHA INDUSTRIES, INC.(contractor/manufacturer  oraz contractor), SO-SEW STYLES, INC. (manufacturer) suwaki: plastikowe YKK, podszewka 100% cotton rip-stop, napy RAU F. C.O. PROV R.I
    DLA100-87-C-0431  SO-SEW STYLES, INC. suwaki: plastikowe YKK, podszewka zielona 100% cotton
    DLA100-87-C-0439  ALPHA INDUSTRIES, INC.(contractor), suwaki: plastikowe YKK, podszewka zielona 100% cotton

    1989
    DLA100-89-C-0435  SO-SEW STYLES, INC. oraz CENTRE MANUFACTURING COMPANY, INC, suwaki: plastikowe YKK, podszewka 100% cotton - ciekawostka: CENTRE MANUFACTURING pod tym samym numerem kontraktu szyła kurtki M65 w kamuflażu DESERT 3 COLOR
    DLA100-89-C-0436  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki: plastikowe YKK, podszewka 100% cotton

    lata 90-te

    1991
    DLA100-91-C-0371  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka 100% cotton
    DLA100-91-C-0372  CENTRE MANUFACTURING COMPANY, INC, suwaki plastikowe YKK, podszewka 80% cotton 20% nylon lub 100% cotton
    DLA100-91-C-0489  AMERICAN APPAREL INC. suwaki: plastikowe YKK, podszewka 100% cotton

    1993
    DLA100-93-D-0456  AMERICAN APPAREL INC. suwaki plastikowe YKK, podszewka 50% cotton 50% nylon oraz 100% cotton

    1994
    DLA100-94-C-0327  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka nylon cotton blend

    1996

    SPO100-96-D-0320  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka nylon cotton blend oraz 100% cotton

    1997
    SPO100-97-C-0320  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka 100% cotton
    SPO100-97-D-1024  AMERICAN APPAREL INC. suwaki YKK, podszewka 50% cotton 50% nylon

    1999
    SPO100-99-D-0303  GOLDEN MANUFACTURING co., INC. suwaki YKK, podszewka nylon cotton blend, brak storm flapów (najczęściej spotykany kontrakt)

    nowe 1000-lecie

    2004
    SPM100-04-C-0399  Rutter Rex, Inc. suwaki IDEAL lub YKK?, podszewka nylon cotton blend oraz 80% cotton 20% nylon
    SPM100-04-C-0510  CARIBBEAN NEEDLE POINT INC. suwaki YKK, podszewka nylon cotton blend

    2005
    SPM100-05-C-1102  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka nylon cotton blend

    ---------------------------------------------------------------------
    M65 desert camouflage pattern 6 color (class 3)

    był tylko 1 kontrakt Alphy dla Arabi Saudyjskiej z 1990 roku DLA 100-90-0002

    ---------------------------------------------------------------------
    M65 desert camouflage pattern 3 color (class 4)

    kontrakty

    DLA100-89-C-0435  CENTRE MANUFACTURING COMPANY, INC, suwaki YKK, podszewka 100% cotton - ciekawostka: firma ta oraz SO-SEW STYLES pod tym samym numerem kontraktu szyły również kurtki M65 w kamuflażu WOODLAND
    DLA100-89-C-0436  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki: plastikowe YKK, podszewka 100% cotton, w tym samym kontrakcie szyto również kurtki w kamuflażu WOODLAND
    DLA100-91-C-0370  ISRATEX , INC, suwaki YKK, podszewka 100% cotton
    SPO100-96-D-0320  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka nylon cotton blend, w tym samym kontrakcie szyto również kurtki w kamuflażu WOODLAND
    SPO100-99-D-0303  GOLDEN MANUFACTURING co., INC. suwaki YKK, podszewka nylon cotton blend, bez storm flapów, w tym samym kontrakcie szyto również kurtki w kamuflażu WOODLAND
    SPM100-05-C-1102  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka nylon cotton blend, bez storm flapów, w tym samym kontrakcie szyto również kurtki w kamuflażu WOODLAND

    ---------------------------------------------------------------------
    M65 ACU digital camo - UNIVERSAL PATTERN (UCP) (class 7)

    kontrakty

    SPM100-06-C-0439  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka nylon cotton blend, bez storm flapów
    SPM1C1-08-D-1036  GOLDEN MFG.CO., INC. suwaki YKK, podszewka nylon cotton blend, bez storm flapów
  • Golden 85' w stójce ma plastikowe YKK.
  • Dzięki za obszerne info, byłem przekonany, iż posiadam ostatni kontrakt w woodlandzie (Rutter Rex 2004) a tu niespodzianka Golden, rok później wypuścił ostatni rzut :)
  • DLA100-84-C-0722 JOHN OWNBEY COMPANY INC. w mojej główny SERVAL, stójka ROBIN
  • Dzięki, w niektórych miejscach trzeba co nieco zweryfikować, nie jest to jeszcze pełna lista ale szukam nadal i na bieżąco uzupełniam
  • DLA100-87-C-0439 ALPHA INDUSTRIES, INC.(contractor), suwaki: plastikowe YKK, podszewka zielona 100% cotton

    image image
  • Czyżby pierwszy kontrakt woodland?  DLA100-80-C-330 GOLDEN MFG CO, INC.
  • No wygląda na pierwszy albo jeden z pierwszych z 1980 r
  • Wygrałem tą aukcję z pierwszym kontraktem woodlanda tj. DLA100-80-C-330 GOLDEN MFG. CO., INC, jak kurtka dotrze zrobię więcej zdjęć.
    ------------------
    Kurtka jest już u mnie. Ciekawostka: materiał 50%/50% NYCO twill, chowany kaptur jest uszyty z tego samego nyco co materiał wierzchni, odcień najjaśniejszych plam wchodzi raczej w khaki niż w kolor piaskowy
    imageimage
    Powyżej i poniżej,porównanie 2 woodlandów DLA100-80-C-330 GOLDEN oraz DLA100-86-C-0821  SO-SEW STYLES, widoczne różnice w odcieniu kamuflażu
    imageimage

  • No super - jak przyjdzie to wystaw foty
    :)
  • Nowy woodland w kolekcji DLA100-86-C-0821  SO-SEW STYLES, INC. suwaki: plastikowe YKK, podszewka zielona 100% cotton, stan bd, fotki powyżej razem z Goldenem z 80-go roku.
  • Odnośnie pierwszego kontraktu DLA100-80-C-330 Goldena, jak zauważył Andrzej McM (za co mu dziękuję), może to nie być kontrakt, numer NSN nie mówi  że to woodland tylko class1 czyli green OG107 co jak widać po kurtce nie jest prawdą, temat do wyjaśnienia. Ale z drugiej strony ciekawy eksponat bo prekontraktowy.
  • Kurtka M65 Woodland Winfield MFG. CO.DLA100-82-C-0673 taki jak powyżej główny zamek mosiężny Scovill ,zamek w stójce plastikowy YKK, napy Scovill, podszewka 100% cotton r/s, dolny trok elastyczny,w pasie sznurek.
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    ciekawostką jest sposób przyszycia kaptura ( zapewne patent poprzedniego użytkownika) na elastycznym pasie materiału.
    image
    image
    i Patch 212th field artillery brigade
    image
    Pozdro

  • Richardsona zostawiasz? Bo jest taka opcja, że pijani kolesie na ulicy zaczną tak za Tobą wołać :))

    A ten elastyczny pasek w kapturze to jest przecież standard. Jak ktoś ma duży baniak, to ten pasek się wtedy wyciąga.


  • Richardson znika :) w OG107 i DCU 3 color i w innych kurtkach M65 które miałem w przeszłości tego elastyka nie mam i nie miałem, poza tym widać ,że ten został doszyty ręcznie i to mało starannie, i widać miejsce w którym został odcięty a nie odpruty orginalny kaptur.Aczkolwiek nie pierwszy raz się z czymś takim spotykam, widywałem juz ten patent na różnych aukcjach ale tylko przy woodlandach,może jest to standardowe rozwiązanie przy dużych baniakach ale nie seryjne w kurtkach M65.
  • Ja z kolei nigdy nie spotkałem się z brakiem tego elastycznego paska. Coś musi przecież łączyć jedną część z drugą. Według ciebie, to co to niby powinno być jak nie elastik? A druga sprawa, to często w używanych kurtkach ten pasek ze starości sam się rozwala. Te gumki parcieją i wszystko zaczyna się sypać. Więc może ktoś po prostu sam sobie zreperował kaptur.
  • w moich kurtkach kaptury są przyszyte  w całości materiałem właściwym do kurtki od środka stójki w miejscu jej przyszycia do kurtki, a później mniej więcej w tym samym miejscu troszkę wyżej od kaptura wychodzi  fartuch który zapobiega dostawaniu się wody pod kurtkę i jest to wszystko ładnie obszyte, a w tej kurtce widać miejsce w którym ktoś odciął kaptur powyżej szwu i wszył ręcznie w tym miejcu ok 7 cm pasek elastycznej ,rozciagliwej tkaniny wygladajacej jak grube babcine zimowe rajstopy w wersji heavy duty w kolorze khaki a następnie doszył do tej tkaniny odcięty kaptur ,cała ta robota jest ewidętnie ręczna i nie orginalna .
  • Jechu
    Ten pasek to orginalny patent z kurtki - też tak miałem w swojej woodland
    :)
  • Ale w takim razie nie z każdej bo w DCU Goldena z 89 i OG107 Johna O z 83 i Woodlandzie Goldena z 98 takiego patentu nie było przynajmniej w moich egzemplarzach ,tam są wszyte na zwykłym materiale ,poza tym w tym winfieldzie z 82 ten patent naprawdę wyglada ja własna robota.No cóż temat do sprawdzenia :)


    Pozdro :)

  • W kurtce 3 color desert też miałem taki rozciągliwy pasek. To był Golden, ale nie pamiętam z którego roku. Taki pasek nawet ułatwia kręcenie głową, bo to wszystko ładnie się rozciąga podczas rotacyjnych ruchów głowy.
  • Patent jest dobry to na pewno,ciekawi mnie tylko teraz od kiedy został wprowadzony.Jak wrócę do domu muszę jeszcze raz przyjzeć się kapturom w swoich kurtkach bo może coś przeoczyłem , i poprostu w tym woodlandzie poprzez niechlujne wykonanie i totalnie nie dopasowany kolor tasmy rzuciło mi się to dopiero w oczy.


    Pozdro

  • Masz niedopasowany kolor? A ja w desercie 3 color miałem wszyty zielony pasek. To dopiero zgodność kolorów... :))
  • No ja też sprawdzę jak będę w domu - ale na pewno miałem w goldenie woodland a i w olivkowej też ale to sprawdzę :)
  • Sprawdziłem i mam tą taśmę we wszystkich ,tyle że w OG107 nie rzuca się to w oczy bo pasuje kolorem a w DCU poszli na perwę tym khaki.Sorry za zamieszanie :) ale pierwszy raz wpadło mi to w oko ,po tylu latach ,ale jak widać M-ka może ciągle czymś zaskoczyć :)
    Ale wciąż jestem ciekawy czy w M-kach z lat 60 i 70 też była, bo mam ciągle obraz przed oczami kaptura przyszytego na materiale.
    Pozdro
  • U mnie we wszystkich kurtkach jest ta taśma :)
  • ~Jechu

    Widzisz, jak zwykle miałem rację :D

  • Tym razem  :P
  • Panowie, panowie, dziwię się Wam, że tak istotny szczegół kurtki M65 przeoczyliście,oj wstyd ;-)
  • Ja nic nie przeoczyłem. Przecież parę postów wyżej napisałem: "A ten elastyczny pasek w kapturze to jest przecież standard"  :)
  • No dobrze. Ale niektórzy, jak Jechu, nie do końca byli pewni.
  • Przyznałem się bez bicia i przeprosiłem :) jakoś wcześniej mi to w oko nie wpadło ;)
  • OK Jechu nikt nie ma o to pretensji a przynajmniej ja nie mam.
  • Na 100% nie byłem pewien, bo nie wiem jakie tam jeszcze kurtki produkowali. Ale byłem pewien na 90 %. :)

    No a teraz to mam już pewność w 100% i tak już pozostanie do końca życia ;)

  • Jeszcze raz Winfild
    image

    i DCU 3 color Golden mfg DLA100-89-C-0436

    image

    Pozdro
  • "Odnośnie pierwszego kontraktu DLA100-80-C-330 Goldena, jak zauważył Andrzej McM (za co mu dziękuję), może to nie być kontrakt, numer NSN nie mówi  że to woodland tylko class1 czyli green OG107 co jak widać po kurtce nie jest prawdą, temat do wyjaśnienia. Ale z drugiej strony ciekawy eksponat bo prekontraktowy."
    McM: cześć Andrzej, znalazłem na jakiejś aukcji kurtkę zieloną OG107 z tym samym numerem kontraktu DLA100-80-C-330 (w "bazie" jest prawdziwy kontrakt Goldena DLA100-80-C-3303), czyli OG107 i woodland to cywilne kurtki, zagadka chyba rozwiązana.
    image
    link do tej aukcji
    http://www.ebay.com/itm/MENS-MILITARY-M-65-COLD-WEATHER-FIELD-JACKET-MEDIUM-REGULAR-/281160397171?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4176773173
  • ~Jechu

    W emce 3 color masz brzydkie patki, takie zaokrąglone. A w woodlandzie są piękne, bardzo szpiczaste. Czyli takie jak trzeba ;) Jedne kontrakty szyte były tak precyzyjnie jak mundury Abwehry, a inne jak ruskie drelichy.

  • Nowy nabytek M65 woodland DLA100-91-C0372 CENRE MANUFACTURING COMPANY INC.
    image
    image
    image
    image
    image
    image

    POZDRO

  • Jechu, bardzo ładna kurtka, chyba w nowym stanie? o takim kontraktorze jeszcze nie słyszałem. A tak apropos do którego roku produkowali emki w woodlandzie?
  • Prawie nowa , a Centre jak się ostatnio okazało było już kontraktorem dla US Army w 1966 roku ,ale M65 zaczęła szyć dopiero w 1989 i miała pierwszy kontrakt na M65 w DCU 3 color.A M65 woodland produkowali do 2005 roku .
    Pozdro
  • Witam

    Pochwalę się swoim nabytkiem. Dopiero teraz zauważyłem że są kieszenie krzywo przyszyte:) widać że tak jak i u nas w przetargach decyduje 100% cena i o to efekty:) 

    To jest mój pierwszy taki młody kontrakt i w porównaniu do mojego Goldena z 85' to trochę przepaść. Zamki plastikowe oraz zdecydowanie lżejsza.
    imageimage
  • Takie wykończenie w Goldenach to normalka. Goldeny to są najgorsze kontrakty i to nie jest żadna tajemnica. Dlatego sprzedałem swojego 3 color. Tam wszystko było źle uszyte. Każda patka była inna, każdy pagon był inny, kieszenie krzywo naszyte, dolne kieszenie to samo. Jedna wyżej, druga niżej. Była to niezwykle paskudna kurtka. Daleko było jej nawet do produkcji cywilnych. Chińska Alpha była przy niej piękna. Więcej Goldena nie kupię, jest przecież tyle innych kontraktów.
  • Witam

    Oj i tutaj nie zgodzę się z kolegą Falkland. Mam dwie M65 w woodland - Goldena kontrakt SPO100-99-D-0303 oraz So-Sew Styles DLA100-82-C-8610 i ta pierwsza bije na głowe So-Sew pod względem wykonania oraz użytego materiału. W Goldenie materiał naprawdę gruby fajny (pancerny) w So-Sew już o niebo gorszy, jakość szycia i ogólnego wyglądu też w tej pierwszej względem drugiej bez porównania. No chyba że ten mój Golden to wyjątek od reguły. A 3 color mam ISRATEX w kontrakcie DLA100-91-C-0370, dobra kurtka polecam. 

    pozdrawiam 

    Michał

  • Nie każdy Golden jest zły. Pewnie były też i dobrze wykonane kurtki. Ale ogólnie jakość Goldena nie była i nie jest wybitna. Może tendencja jest taka, że czym nowsza kurtka, czyli kamuflaż 3 color  - tym gorzej szyli. A dawniej, czyli kurtki zielone i woodland - to było lepiej z tym ich szyciem. 
  • ~makiki

    Powiem Ci z kolei, że u mnie jest odwrotnie niż w Twoim przypadku. Mój Golden Olive '85 jest pancerniejszy i zdecydowanie lepiej uszyty. Widocznie każdy subiektywnie patrzy na jakość kurtek.

    Może dla porównania naszych woodlandów ,bo z tego co widze to te same kontrakty, wstaw zdjęcie swojego woodlanda.
  • Kieszeń zawsze możesz poprawić u krawca, jeśli będzie Cię to denerwowało. Bardzo ładne barwy ma ta Twoja kurtka. Takie woodlandy lubię najbardziej. Podoba mi się ten kolor najjaśniejszy, czyli ten taki piaskowy. Bo często zamiast niego dawali taki jakby jasno-zielony. Kiedyś, bardzo dawno temu, miałem kurtkę M65 woodlanda w takich właśnie barwach jak Twoja. Ale nie wiem co to był za kontrakt, bo mnie to wtedy nie interesowało. A potem kiedy kupowałem spodnie czy bluzy, to już niestety trafiałem na ten kolor jasno-zielony, którego nie lubię.
  • ~diehard~

    Bardzo chętnie wstawiłbym zdjęcia swoich emek ale jakoś odrzuca mnie skąplikowana procedura ich wklejania. Prubowałem parę razy .... ale nie potrafię:((

    Mogę podesłać Ci zdjęcia na PW.

    Pozdrowionka

    Michał

     

  • ~Falkland

    Kurtka wygląda na nową, także kolory są bardzo intensywne. Kieszeni nie będę raczej przesuwać ponieważ ślady zostaną a po drugie - to nie jest kurtka armaniego:)

    ~makiki

    Chciałbym porównać z moją, bo nasze kurtki to jest ten sam kontrakt
  • Jeśli kurtka jest nowa to śladów nie będzie. A co do kolorów woodlanda to mnie źle zrozumiałeś. Miałem na myśli różnice w odcieniach woodlanda, a nie stan kurtki. Ogo, już o tym pisał kilka postów wyżej. I nie chodzi tutaj o spranie, czy zużycie kurtki, tylko o różnicę w materiałach z których szyto kurtki, bluzy i spodnie woodland. Mam kompletnie nowe spodnie M65 i tak jak mówię, zamiast jasno-brązowego jest tam jasno-zielony.
  • Rozumiem, na spodniach też mam jasno zielony. Razem z kurtką kupiłem też spodnie M65 kontrakt Menlo '87, ale z daleka nie widać różnicy bo wszystko się zlewa:)