Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Płeć piękna w M65 (i nie tylko...)
  • wardogu, masz rację kucyki, jak mogłem pomylić warkocze z kucykami, oj starzeję się, chyba się starzeję,  trza sobie jakieś porządne gogle kupić :-B
    auć
    Are You talking to me? Soldier?


    image
  • hehehe abo dzieci zmajstrować :)
    Pani widac ze karabina nie trzymała nigdy i fota z doskoku bo jak by nie była to pas by przewalony był przez szyje pomijam słaby chwyt prawą ręką nie mówiąc o fo pa lewą :)
  • image
    Dana Delany jako Lt Colleen McMurphy

  • Pani ze zdjęcia ogo2 ma rozpięty rozporek?! ;))
  • może ma tajną broń? he, he
  • te coverale mają dwa zippery ;) , ale , ale skoro tyle ostatnio o tolerancji nawet w us army air force marinsach navalach itd itp , cholera wie , może ogo ma rację hehehehehehe
    tacho Dana ma dziwne dog tagi ,kształt takowy hebrajski wisiorków hehehehe
  • Wardog ma rację, kombinezony tego typu mają suwaki główne z dwiema maszynkami , akurat paniom ten patent w niczym nie służy, aż dziwi fakt, że nie szyje się wersji damskich
  • nie szyją damskich bo powszechnie używane są "female urination device"
  • Czyli peemate jak mniemam.
  • Wardog, spoko spoko, ja tu ostatnio i tak zaglądam raz na dwa tygodnie, czasu mało, roboty dużo, mieszkanie na karku, hehehe ;)
  • Pijesz do "nie tylko" z tytułu wątku? :D

    Nie powiem, fajne to "nie tylko" - dobrze, że akurat nie ma przy mnie mojej lepszej połówki, bo musiałbym się ciut tłumaczyć... ;)
  • Tak jest. Dzięki temu "i nie tylko" będzie można nacieszyć trochę oko... ;)

    image

  • no w porządeczku  ;)
    pierwszy "kontrakt" jakoś bardziej mnie kręci :)
  • nie wiem czy ma prawidłowo związane ściągacze w biodrach, przy tym mundurze :D 
  • tak zgadzam się, sznureczki nie są zawiązane regulaminowo!! Oj przeczołgałbym ją za to. ;)
  • Koleżanka w czerwonych włosach u góry, jakaś zazdrosna się stała ;D
  • I kto powiedział, że woodland to obciach i nadaje się tylko do lasu? :D
  • image image

                                          image


    image

                                                                           image 

  • Ta w środku na przedostatnim zdjęciu to chyba Polka
  • No tak, nazywa się Lapinski. Czyli Łapiński ;)
  • Falkland, Ty zbereźniku :D
  • To się tyczyło zdjęcia pani w bardzo skąpym stroju, które przed chwilą usunąłeś.
  • No właśnie, lepiej takich fotek nie dawać bo niektórych to razi... Więc usunąłem.

    Ale to chyba jest ok?

    image

  • To jest ok :]
  • Black & White w brytyjskim wydaniu. No proszę, dopiero teraz to zauważyłem... czyli po paru minutach od wklejenia fotek. Pani w smocku ma zmodyfikowany kaptur tak samo jak ja to uczyniłem w swojej kurtce. Czyli nastąpiło całkowite odcięcie wystającej części nożyczkami ;-)                 To jest najlepszy, najtańszy i najpewniejszy sposób przerobienia kaptura w smocku. Ale trzeba być przy tym niezwykle ostrożnym i dokładnym.

    image             image