Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Planowane zloty
  • W tym wątku piszemy tylko w sprawie zlotów

  • Pozwoliłem sobie przenieść ten wątek do Off-topów.

    Co komu przyjdzie do głowy w sprawie spotkania M-kowego kiedyś-tam, gdzieś-tam - pisać ;)

    Na tymczasowym forum na fora.pl Devil zarzucił propozycją twierdzy Modlin - można by kiedyś poszukać, czy się tam jakaś inna impreza militarna nie szykuje i przy tej okazji ewentualnie się spotkać M-kowo.
  • Albo na jakimś innym zlocie militarny :D OP :P
  • No, OP by była bardzo fajna, bo tam przy okazji masa rzeczy się dzieje i militarnego stuffu pełno dookoła. Tyle, że to południe Polski i logistycznie nie każdemu może pasować...
  • wiem wiem :D ,ale Modlin też jest git ,nawet bardzo .ale trzeba nie stety odłożyć na czerwiec   [-(
  • A nie lepiej na jesień ?
  • tez nie głupia myśl, w sumie bardziej m-kowa pora   ;))
  • Ja nie obiecuje co to bedzie więc nie będe się wypowiadał. ale ta twierdza spoko jesk nie byłem ale moge zwiedzić hahahah. jeszcze zależy czy nie będę pracował ale jesteśmy w kontakcie.tylko ja bym był za kwietniem.
  • No, przede wszystkim musi być więcej osób chętnych, hie hie hie :)
  • Ja bym się pisał na zlot, ale na śląsku i do czerwca - bo potem zmykam do woja :D
  • no kwiecień ,pogoda na m-kę już tak średnio :P
  • Ja będę śledził posty  i jak coś to się dołącze tylko narazie nie ma chętnych za dużo może dlatego że nowa strona a czasu coraz mniej
  • min to 10 osób bym powiedział chociaż lepiej więcej :D 
  • jestem za tylko nikt sie nie odzywa. pewnie nic z tego nie bedzie ale bedziemy czekac 
  • A może w okolice Żar i Żagania jest co zwiedzać, obóz jeniecki STALAG LUFT III oraz miejsca gdzie kręcono 4 pancernych, plenery super. Zapraszam.
  • A, tam się działa akcja "Wielkiej ucieczki" z McQueenem ;)
    No też ciekawe tereny, temat do rozważenia.
    Jeszcze jest Borne Sulinowo, hehe :D
  • Na terenie tego oflagu można spędzić noc w jednym z baraków, zbudowali go żołnierze brytyjscy którzy przyjeżdżają co roku na marsz śmierci. A po za tym ognisko zwiedzanie muzeum no i oczywiście my ze swoimi kurtkami. Naprawdę warto. Jestem w stanie załatwić nocleg i zwiedzanie. zapraszam.
  • No, temat ciekawy, ciekawe ile osób się podepnie :)

  • Żary to dla mnie za daleko na drugi koniec Polski ale miejsce jest ok. Może takie miejsce gdzie dla kazdego byłoby łatwo dotrzeć 

  • Przecież  możemy się podzielić na dwie grupy. Wiem że najlepiej spotkać się wszyscy razem ale zawsze będzie coś nie pasować komuś. Zorganizujmy 1 zlot a za rok drugi.Mam znajomych w gazecie regionalnej mozemy to wykorzystać aby pomogli nam to zorganizować.
  • Piszcie piszcie, zbierajmy opinię. Ja się przysłuchuję i jestem otwarty na różne opcje :)
  • jo również :P  ewentualnie opcja gdzie będziemy we 4 z tąd to operacja południe w bielsku białej  pod koniec lipca wiec zapraszam kto chce :D 
  • Ok amoże jest ktoś z podlaskiego, albo z zachodu Polski możemy też tak zrobić tylko tu stąs nikt nie pisze może ktoś się odezwie czekamy 


  • No panowie wiosna tuż tuż. Czy są nowe pomysły????
  • Jak na razie chyba tylko to co powyżej :P
  • http://www.bunkry.lubrza.pl/turystyka/imprezy wrzucam link. Prawdziwa gratka dla wojskowych fanów. Wstawiam z uprzedzeniem, co roku się odbywa, w późniejszym czasie wstawię konkrety. Swoją drogą zachęcam do przejścia się MRU, jest fajna trasaudostępniona. Dodatkowo przed muzeum " kilkaset " ton sprzętu ( w którym, albo na którym można zrobić pamiątkowe zdjęcie)  ;) Kto był ten rozumie o czym mówię :P Jest też mały sklep z rzeczami z demobilu itp. Można się wtedy zorganizować i spotkać w konkretnym miejscu. Lubrza to okolice Międzyrzecza, jakieś plus minus 100km od Poznania na zachód. Teraz jeszcze autostrada idzie pod nosem.
  • Ja się piszę na Modlin, o każdej porze roku mi pasuje - no, może z wyjątkiem obecnej. ;)
  • Nigdy tam nie byłem, więc trzeba nadrobić zaległości! 
  • Plany planami, ale najlepiej było by zrobić spis z którego zakątka Polski się dokładnie jest, wtedy po tym można by wybrać jakiś obiekt(miejsce bytowania), gdzie w miarę by każdy miał podobny dystans do pokonania.  
  • Świetny pomysł :) Można dodać taką opcję do profilu.
  • tutaj będzie lepiej, po profilach nie chce mi się skakać przez ok 170userów
  • Zrobimy listę i wtedy można myśleć o zlocie, bo to nie będzie jak górski zlot. Zapewne w planie dojechać w jakieś bardziej cywilizowane miejsce jakiś pensjonat, coś zwiedzić. pogadać, pomacać kurtki, week czasu i każdy wraca w swoją stronę.

    Lista userów będzie edytowana przeze mnie, albo innego admina, więc śmiało się dopisywać.       

    1. ziomek_z_lasu Kraków
    2. devil Oświęcim
  • Co to się boicie :D powiedzieć skąd jesteście :D
  • No witam wszystkich po bardzo długiej przerwie.
    Teraz mieszkam w Zielonej Górze a poprzednio mieszkałem w Żarach.
  • 1. ziomek_z_lasu - Kraków
    2. devil - Oświęcim
    3. jakubinho - Nowy Tomyśl
    4. Warjat - Łódź
    5. klon - Warszawa
    6. Boren - Warszawa
    7. Blatio - Gliwice
    8. Arucard - Oświęcim (pozwoliłem sobie dopisać - Blatio)
    9. Krees - Warszawa
    10. Shooter - Świdnik
    11.YANKES - Zielona Góra
    12. Duli - Kielce
    13. Intruder - Kraków
    14. Czernel - Kraków
    15. jurus - Kraków
    16. MacDermot - Legnica

  • Im więcej userów się wpiszę tym łatwiej będzie nam ustalić miejsce zlotu ;)
  • No własnie przydało by się gdzieś razem spotkać :)
  • 16. MacDermot - Legnica

    Piszę z telefonu, nie mogę całej listy skopiować. Złączy ktoś ładnie?
  • Jest nas na forum w sumie 168 w tym 2 sprzedawców kurtek ;) i jeden zbanowany :) . Wpisało się 16 userów, więc puki nie będzie ok 40osób nie ma co liczyć na jakiś zlot ;)
  • Jeżeli nie da się w większym gronie, to może miastami...ja z przyjemnością spotkałbym się z kolegami z Krakowa i okolic i wszystkimi co mogą dojechać do Krakowa lub w umówione miejsce

  • Jedno, czego można być niemal pewnym, to że we trójkę z Devilem i Arucardem będziemy w tym roku w Bielsku na Operacji Południe 27-29 lipca 2012 r.
    Jeśli ktoś by się chciał przykulać do Bielska wtedy, to naszą trójkę będzie można gdzieś tam spotkać, hehe :)
  • Jak tylko będę w kraju w tym okresie to myślę że się pojawię na Operacji Południe (jeszcze plany wyjazdów nie do końca są sprecyzowane)
    to na pewno dam Wam znać żeby jakoś się tam spotkać i pogadać  

  • Można by i tak ;)
  • Zaś ucichło ;)
  • Pogoda mało sprzyja podróżowaniu ;).
  • Wiesz środkami komunikacji publicznej, aż wskazane jechać i się dogrzewać i dało by radę jechać. 
  • Ja nie twierdzę że nie, sam bym nawet może i pojechał, choć biorąc pod uwagę funkcjonowanie naszej kolei, to byłaby to trochę podróż w nieznane.. ;)
  • dla tego wole autobus nie abym coś sugerował :D z pominięcie gdzie pracuje :D 
  • Jakbym miał jechać autobusem jakieś 300 km po polskich zimowych drogach, to chyba jednak zaryzykowałbym podróż pociągiem. :D
  • kwestia indywidualna, że tak powiem.
  • Heh, zdarzyło mi się zarówno utkwić w zaspie na Kielecczyźnie, gdy jechałem samochodem z Bieszczadów do Warszawy, jak i marznąć gdzieś pod Kutnem, kiedy w EZT około 2 w nocy skończył się prąd. Tak więc jestem doświadczony przez los i komunikację zimą. ;)