Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Bazarek - czyli sprzedam, kupię, zamienię, ukradnę, wymuszę, porwę, itp.
  • Hey , posiadam kurtke CWU 36 p USAF -zielona z Aramidu , rozmiar 42-44 Propper International ,raz zalozona od nowosci , chetnie zamienie na spodnie m65 kontraktowe Small /long ,pozdrawiam 
  • Nie chce ktoś wymienić M65 L-S ( stan co najmniej b dobry/ i jakiś dobry kontrakt ) na L- R So Sew  73 stan prawie idealny ?????
  • To mój pierwszy post tutaj, więc chciałem się przywitać :)
    Ale przechodzę do meritum: od dłuższego czasu szukam oliwkowej emki w rozmiarze Large - Long.
    Na portalach aukcyjnych to rzadkość niestety, jeśli już pojawiają się jakieś L-ki to w zawrotnych cenach.
    Może komuś zalega taka w szafie? :D
  • Zawrotne ceny bo to rzadkość, niestety ;)
  • Witam!
    Do zbycia:
    -spodnie BDU czarne rip-stop,nowe producent Helikon rozmiar MR (pas max 87cm.)....50.-
    -czapka brytyjska w kamuflażu MTP, rozmiar 57/58cm.używana, stan więcej niż dobry....10.-
    -kurtka M65 oliwka, materiał z tych 'pancernych',
    zamki,napy, gumki,rzepy sprawne.Używana,stan mocne +4.Producent Alpha jeszcze z USA (sądząc po grafice metki i czasie zakupu lata '90te) niesprana,bez przetarć w.cywilna,rozmiar LR. Usunięte pagony (delikatnie),naszywka us army i wielka czerwona 1....200.-
    Fotki dodatkowe informacje ondraszek68@interia.pl

  • Poprosze o fotki kurtki M65
  • W czwartek będę w domu-wyślę, poproszę o przypomnienie Emila,bo "się wykasował" :/
  • Spodnie M65 olive L-R stan idealny
    Założone kilka razy kupione jako nowe
    Winfield '76 jeszcze nie prane .
    Cena 320 z pocztą
  • cena do negocjacji
    fotki mogę podesłać na maila
    :-)
  • sc@jacekdoktor.pl
  • poszły fotki
  • Ok trojanman ale ja jestem zainteresowany kurtka M65 a nie spodniami. Fotki dostalem i portki sa w bardzo dobrym stanie ale wolabym M/L bo L/R mam juz jedne w domu w stanie idelanym i moge sie w nich utopic
  • masz kurtkę na wymianę???
    bo tylko wymiana na L-S mnie interesuje
  • Nie. Byłem zainteresowany kupnem M65, a nie wymiana.
  • Dzień dobry, właśnie się zarejestrowałem :)

    kupię kurtkę oliv, medium short, rocznik dowolny, zamek dowolny, stan - możliwie dobry, może być sprana, ale bez plam, przebarwień, dziur etc.
    mogę jako premię za jakiś ciekawy egzemplarz dorzucić spodnie TCU S-r, noszone, stan idealny.
    jak ktoś chciałby zamieniać kurtkę w stanie mint za fallknivena s1 pro, stan mint, to też możemy pogadać.
  • doprecyzuję: szukam oczywiście kurtki m65, kontraktowej
  • Nie opłaca Ci się zamieniać nóż na jedną kurtkę. Za taki nóż można kupić dwie emki. Więc ja bym się wstrzymał.
  • falk leży i się kurzy; ta kosa jest zupełnie bez sensu, spory regres wobec zwykłego S1 - więc powiedzmy, że przemyślałem ofertę; poza tym nie oddam go za byle szrot :)
  • przepraszam, że post pod postem, ale nie znalazłem funkcji edycji własnych postów;
    spodnie, o których pisałem, to ERDL (nie tcu), jakieś zaćmienie miałem. rozmiar S-short, jak wczytałem się w metkę, kontrakt DSA 100-68-C-2178, Glenn Mfg. używane, stan bardzo dobry, w sumie używanie widać po metkach tylko.
    spodnie nie są na sprzedaż, ale jako premia dla sprzedawcy jakiejś fajnej emki OG-107, Ms. Mogę je także oddać w prezencie, jak ktoś znajdzie dla mnie sprzedawcę takiej kurtki i sprzedaż dojdzie do skutku. taka prowizja dla agenta:)
  • Ok. znajdę ci :)
    Lukabest z Naszego forum
    napisz wiadomość a na pewno ci znajdzie taką kurteczkę
  • I co Ziomku? Masz już spodnie? Nie za łatwo Ci poszło? :)
  • :) nie tak łatwo... sprzedawcę TAKIEJ kurtki, czyli "kolega YY ma teraz na sprzedaż taką kurtkę, jakiej szukasz". Z Lukabest to koresponduję chyba od listopada:)
  • ~gavarnie
    Od listopada do dzisiaj to szukałeś kurtki Large Short....jeśli dobrze pamiętam:),a w tym okresie to miałem już kilka nowych kurtek w medium short ...
  • :)
    co racja, to racja. Najpierw szukałem Ls, potem Mr, a przedwczoraj ruszyłem pupę do demobilu i nagle okazało się, że najlepiej pasuje M-short. Jako, że mam świadomość, że mocno nadużyłem Twojej cierpliwości, to nie chciałem się znowu naprzykrzać. Jeżeli jednak nie masz nic przeciw, to znowu zacznę. :)
  • Nie ma problemu ...czekam na sorty..dam znać
  • Panie Marku
    jak będzie coś konkretnego L-S proszę o kontakt
  • :D hehe 
    Wiedziałem że Lukabest bedzie miał coś pewnie
    :-))
  • Panowie, 

    Dziś rano wziąłem parkę N-3B Large ostatni raz na spacer (na zewnątrz -10C, pod kurtką tylko podkoszulek ECWCS i cienki shirt LEAF, było ciepło i wygodnie).
    Wystawiam ją na Allegro za 510 zł. Powód rozstania jest dość prozaiczny - jest na mnie nieco za mała (klata i rękawy), a nie lubię nosić czegoś nie w pełni dopasowanego gabarytowo.
    Kurtka jak na swoje prawie 40 lat jest w świetnym stanie.
    Zapraszam do zakupów.
  • Dla zainteresowanych osób ,są do kupienia:
    -M65 ,Apparel ,1968,medium regular
    -M51 Southern Avation 1958 small regular
    Kontakt na prive
  • Kupię parkę M65 w rozmiarze XS, stan mint lub nowa. Dobrze, jeśli z podpinką. Obszycie kaptura sztuczne lub jenot, bez większego znaczenia.
  • Sprzedam Parke M51 stan kolekcjonerski
    Nigdy nie noszona rozm. M
    http://allegro.pl/show_item.php?item=7242134858
  • Ta parka M51 to jest z cienkiego błyszczącego materiału czy grubszego i nie błyszczącego ?
  • Grubszy nie blyszczacy
  • No to super, tylko cena nie ta niestety.
  • Wow ! Cena rozwaliła mi wszystkie neurony w mózgu...
  • Z tą ceną to jedynie na Ebay bo na naszych rodzimych forach aukcyjnych to trzeba byłoby tą cenę podzielić na 2.
  • Taką samą kupiłem za 650 zł.
  • no tak takie podobne były na allegro nówki od zucha_olka za ok 550-650 zł i było ich z 10 sztuk albo więcej
    ja sprzedałem taką samą bez podpinki za chyba 360-380 zł z 2 lata temu
  • Ale niestety zuch miał je z cienkiego materiału, którego bałabym się załozyć, żeby go przypadkowo nie rozerwać.
  • Cześć, sprzedam kurtkę M65, oliwka, od Goldena. Kontrakt z roku '85. Rozmiar MS. Bardzo ładna, niesprana, kolor trzyma elegancko. Złoty ekspres na klacie, plastikowy w kołnierzu. Zdjęcia prześlę zainteresowanym osobom, więc proszę o kontakt na priv. Cena 300 zł.
  • podbij do użytkownika Adah
    o ile jeszcze się nie zaopatrzył
  • Wiadomość nadana - dzięki trojanman
  • Mam na sprzedaż kurtke cywilna Winfield w rozmiarze Large - Regular kurtka w stanie bardzo dobrym. Cena do uzgodnienia na priv. Zdjecia dla zainteresowanych.
  • Mam na sprzedaż kurtkę M65, kontrakt DLA100-79-C-2905. Zdjęcie w dziale galeria M65. Mogę przesłać dodatkowe zdjęcia na priv.
  • Jaki rozmiar i jaka cena ?
  • Medium/Regular, 350 zł.
  • Dobrywieczór,
    z góry przepraszam za lekki offtop - szukam Combat Boots US Army takich jak na załączonym obrazku (nie mogę jednak dodać z telefonu, https://i.imgur.com/umCl8rc.jpg ), czyli zdaje się wersji pośredniej między jungle a bośniakami.
    Może ktoś na na sprzedaż, lub może podpowiedzieć mi gdzie takie najlepiej kupić i się nie naciąć na zbyt wysoką cenę bądź podróbę? Czy warto na przykład wydać te 3 stówy z okładem na stan "idealny" z armyworld.pl a moze lepiej poszukac na ebayu? Mój rozmiar europejski to 46, długość wkładki 30mm.
    Dzięki za każdą odpowiedź
  • 300zł za stan magazynowy to uczciwa cena, choć czasem zdarzają się nawet tańsze.Na Allegro też są wystawiane.
  • Powitać!
    Sprzedam:
    -nowy smock combat windproof DPM 180/104
    (wersja z naszytymi rzepami na rękawach i stałym kapturem)-80pln
    -zasobnik hydracyjny Camelbak DDPM kontraktowy-kompletny,szeroki wlew zakryty patką , stan (0-5) +4 plama od str.wewnętrznej - nie był prany +2 nowe ustniki z zatyczkami+zestaw do czyszczenia (Camelbak) nieużywany -80pln
    Dodam naszywki GB,Norwegia, pagony brytyjski i belgijski. Do cen doliczam wysyłkę.
    Dla zainteresowanych fotki na Emila.
    Pozdrawiam