Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Bazarek - czyli sprzedam, kupię, zamienię, ukradnę, wymuszę, porwę, itp.
  • To jest szyfr za pewne :P
  • Z tego co sie orientuje...rarytasik, choc dla co niektórych na minus może być nazwa kontraktora ;)

    http://allegro.pl/nowa-kontraktowa-kurtka-m65-1976-podpinka-i2866409876.html
  • koledzy...samo szycie metki daje do myślenia :))
  • Widać, że pisane od serca i nie da się z tym nie zgodzić :)

    ps. Panowie, oby do 24-ej.... a będziemy żyli i dalej będziemy się cieszyli M-kami !!! :)
  • Jakby Jodorovsky miał emkę to by zapewne napisał scenariusz do kolejnego świetnego  cyklu komiksów, tym razem o emkowcach  "Kasta M-ka baronów" (jak ktoś czytał "Kastę Meta..", to wie o co biega)
  • Prosił bym adminów o przeniesienie mojego ostatniego postu z linkiem do aukcji do działu->Co ciekawego na Alledrogo i łebaju :D
    Nie jestem sprzedajacym z aukcji a ni nic mnie z nim nie łączy, ot wrzuciłem link bo myślałem ze warto
  •   NIEAKTUALNE :)


  • jakby ktos szukal sprzetu w teren to polecam 
    rzetelne informacje posiadam gdyz to moj sprzet ;)
    image
  • Kupię kontraktowego woodland'a S/R.
  • witam
    napisz do tego sprzedawcy z allegro
    http://allegro.pl/kultowa-kurtka-m65-us-army-woodland-kontrakt-s-r-i2872534900.html
    miałostatnio woodlandy po 50 zł  - kontrakty
    ja kupiłem od niego swojego woodlanda - super stan john ownbey z 84 roku za 60zł
    pozdrawiam
  • Dzięki.
    Napisałem, czaiłem się, czaiłem, aż w końcu mu się aukcje pokończyły, ale zobaczymy jak to będzie.
    pozdrawiam.
  • witam

    Sprzedam spodnie M65 woodland w rozmiarze Medium-Regular. Kontrakt DLA100-85-C-0346 QALITY APPAREL MANUFACTURING INC. Materiał NYCO stan MAGAZYNOWY!!!!. POWÓD - ZA WĄSKIE W PASIE!!! Lub zamienie na rozmiar Large regular w podobnym stanie.

  • witam , kupie kontraktową kurtke M65  kolor oliv  rozmiar Medium-Short , używaną w rozsądnej cenie , Mail. Gienek.71@interia.eu 
  • Kupię kontraktową kurtkę M65 rozmiar SMALL-REGULAR kolor oliv  , nową bądź używaną w dobrym lub bardzo dobrym stanie.Podpinka nie jest dla mnie ważna.
  • Do makiki....daj kilka zdjęć tych spodni na maila dario7g1@vp.pl no i najważniejsze jaka wartość tych spodenek? Pozdrawiam
  • Okazało się ze mam jeszcze na zbyciu M65 Woodland, kontrakt z 2005-  Golden Mfg. Jeden z ostatnich wypustów.
    Stan bdb-. Żywe kolory, nie prana. Noszona, ale w fajnym stanie. Rozmiar LARGE REGULAR
    Najchętniej wymienie na kontrakt MR także w tym kamuflażu, lub ostatecznie cywilną w kolorze piaskowym/beżowym.
    Ostatecznie mogę sprzedać zaaa..no nie wiem ? Generalnie cena jest do dogadania, elastyczny jestem :)
    Fotki na życzenie
  • Sprzedam:

    Cherokee, kontrakt DSA100-75-C-1200, zamki mosiężne sygnowane Serval, napy sygnowane STIMPSON, rozmiar S-S.

    Stan idealny, kilka razy noszona, nieprana.image

    image

  • Witam.
    Pavlo, podaj cene tej kurteczki na wszewc@gmail.com
    Pozdrawiam.
  • Witam! 

    Mam do sprzedania parę gratów BW, miedzy innymi plecak, rękawice zimowe, Komplet p.deszczowy, Kurtkę oliwkową z podpinka, podpinki do parki i spodni, stuptuty i jakieś drobiazgi w stylu niezbędniki itp.

    oczywiście wszystko na kontrakcie

    Wszystko w stanie bdb i db, ewentualnych zainteresowanych proszę o kontakt na kamil.szuba.gd@gmail.com z chęcią wyśle zdjęcia i udzielę szegółowego opisu : )
  • Gdyby komuś zalegała oliwkowa small regular to chętnie kupię.
  • Ja z kolei chętnie zakupię spodenki m65 w desercie 3color.

    Oddam szelki do spodni polskich pustynnych.

  • Kolego Warjat - spodnie m65 kontraktowe były tylko w woodlandzie lub olive green. No chyba, że chodziło Ci o BDU :-)
  • Oczywiście athleticu. Nie jestem specem od militariów. Widziałem na ulicy gostka w pustynnej kurtce m65 i widok był całkiem przyjemny dlatego pomyślałem o spodniach w tenże deseń.

  • Sprzedam lub zamienie na wieksze (niestety) Chodzi o pas zeby miały 96 cm , spodnie M65 

    Spodnie w stanie idealnym bez rozdarc ,plam , przetarc , 

    -pas 88 cm

    -długosc całkowita spodni 115 cm

    -długosc nogawki w srodku 82 cm

    -szerokosc nogawki dół 26 cm

    -szerokosc nogawki w udzie 38 cm


    image

    image

    image

    image


    image

    image

    image




  • Mam na sprzedanie czapkę uniwersalną kontraktową na zimę - rozmiar uniwersalny NOWA

    http://www.usarmy.pl/czapka-watch-cap-o_l_147.html

    Za 25 zł + przesyłka
  • jestem zainteresowany zakupem kupczaków, oczywiście najchętniej kupczaka, ale jakimś innym kontraktowcem też sie zadowole...
  • Sprzedam swoją kurteczkę, kupiłem ją od kolegi lukabest, wszystko fajnie tylko jak by nie kombinować jest mi za mała, ja muszę mieć chyba xl long albo large xlong...

    http://allegro.pl/kurtka-m65-us-army-large-long-i2984941524.html

     

    Najdziwniejsze jest to że mam kontraktowego woodlanda (99r, Golden) w tym samym rozmiarze i on jest jakiś większy albo mam jakieś schizy ;)

  • Podbijam, nowy link : http://allegro.pl/kurtka-m65-us-army-large-long-i2993239995.html

    Cena 380,- zł, tyle dałem i bez zarabiania chcę oddać, dla forumowiczów cena będzie niższa, proszę o propozycję.
  • Witajcie
    Do sprzedania A2 jacket firmy AERO LEATHER . Kolor cognac brown .Size 42 ale na nasze to będzie L\xl . dokładne wymiary;
    1 Ramię w ramię szew szew z tyłu.49cm
    2. Pacha -pacha, pomiar z kurtka na płasko.57cm
    3. Długość rękawa od kołnierza do dołu szwu 78cm
    4.  długość
    przód 53cm
    Stan doskonały.Gruba a zarazem miękka mocna skóra. O samej firmie nie będę się rozpisywał (bo to same ochy achy ) Dodam tylko,ze jest to firma równorzędna z firmą Eastman leather.Obie specjalizują się w reprodukcjach odzieży lotniczej.i jakościowo są równorzędne.Wartość nowej A2 to koszt ok 340-400 funt.W związku z tym,ze życie chłoszcze a kurtka jest używana (sporadycznie w niedziele tylko :) więc cena jaka by mnie stysfejkszyn za nią to 800 zł
    Niestety obrabiarka zdjęć nadal mi nie funguję więc zainteresowanym foto z chęcią zapodam na mail Proszę tylko o kontakt

    sapek67@gmail.com

    pozdrówka
  • Kolega, niezalogowany na forum, poprosił mnie o podanie następującej informacji: Jest do sprzedania kurtka M-65 - John Ownbey DSA 100-71-C-0181, rozmiar large/regular, używana, zachowana w bardzo ładnym stanie. Bliższych informacji można zasięgnąć, telefonując do właściciela kurtki pod numer: 519481009.
  • mcm.Dzwoniłem do własciciela tej kurtki.Sporo wiem o tej emce,jednak chciałbym zasięgnąć informacji od Pana.Chodzi o bazę danych.Mój adres:chips.piotrek69@gmail.com.Proszę o nr tel do Pana,zadzwonię z kilkoma pytaniami.Dziękuję,pozdrawiam
  • Mam na zbyciu M65,  3 desert Goldena. Medium regular.
    Do wyboru sa dwa kontrakty z 2000 [bez storm flapów] i 1989 roku.
    Obydwie to stany magazyny, tylko przymierzone. W komplecie sa oryginalne podpinki. Sprzedaję tylko jedną :)
    Fotki cykne jutro

    Cena: 150 zł bez podpinki, 170 z podpinką
  • KUPIE M65 Olive. Medium regular.
    Stan dobry+/bdb. Do noszenia na codzień szukam :)
    Mogę wymienić za 3desert magazyn + dopłata z mojej strony
  • SPRZEDAM brytyjskie arktyczne rękawice strzeleckie MITTENS INNER DP ARCTIC MK3, rozmiar SMALL, CM 8415-99-132-6523, SL33B/5521
    Stan - NOWE, raz założone. Rękawiczki fajne, bardzo ciepłe, niestety są na mnie za duże.

    Cena: 25 zł + przesyłka

    image

  • Witam,

    Wiem że temat rodem z allegro ale pomyślałem że może
    ktoś z kolegów na forum może chciałby się pozbyć emki jaka mnie
    interesuje, mianowicie szukam alphy z 1967 albo wersji bezimiennej w
    rozmiarze small long albo medium long w stanie mint bliski magazynowemu,
    proszę o informacje na maila mauser1898@wp.pl gdyby ktoś z forumowiczów
    był w posiadaniu takowego egzemplarza i chciał się go pozbyć.
    Pozdrawiam






  • ~tomekk

    Takich rzeczy ludzie się nie pozbywają. Już prędzej żony można się pozbyć... :))

  • Desert sprzedany
    Pięć Emek w szafie na razie wystarczy :)



    KUPIĘ: NAM Era patch 82 dyw. pow-des
  • Tu znowu Ja :)
    Sprzedam M-65 kontrakt Alphy z 1973 roku.
    Medium regular

    SPRZEDANA :)
  • Witam ma na sprzedaż kontrakt Goldena XLR WOODLAND z podpinką stan prawie idealny,  wkrótce foto cena 200zł do negocjacji tel 511387273
    Foto oraz szczegóły : http://allegro.pl/show_item.php?item=3055751218
  • Witam. Sprzedam lub zamienię kurtkę M65 3 Color Desert. Kontrakt Goldena.
    Rozmiar: Medium short w stanie idealnym bez podpinki i bez naszywek.
    Cena 100zł.
    Zamienię na M65 woodland w rozmiarze Small short lub Small regular.
    Przepraszam ale nie mogę dodać zdjęć.
    Zainteresowanemu prześlę zdjęcia na maila.
    Pozdrawiam i polecam.

  • Ma na zbyciu POLAR 300G PECKHAM US ARMY Medium Regular .
    Używany w stanie db+/bdb-. Żadnych dziur czy uszkodzeń nie zauważyłem.
    Zamki OK.
    Sprzedaje tylko dlatego bo ostatnio stał się przykusy :) Mogę a nawet chętnie sie wymienię na rozmiar LR
    Foto człowieczków w tym polarze ;)
    Fotek swojego na razie nie mam, ale dla chętnych mogę podesłać
    Cena 85 zł z wysyłką

    image



  • Witam

    Może ma ktoś na zbyciu srebnego TALONA  (zamek główny do M65)

    pozdrawiam

    Michał

  • Eksperyment z rozmiarówką sie nie udał.
    Spodnie 6 desert camo. Kontrakt
    Nówka raz przymierzona
    Spodnie powędrowały do kolegi z forum :)

    image


    image
  • Mam to samo schudło mi się i też kilka razy chodziłem w nich może 3-4 razy, w sumie jak nówki.
  • poszukuje m-ki w rozmiarze SR, najchetniej oliwkowa, ale równię dobrze może być woodland, względnie UCP.  
  • KUPIĘ:


    M 65 kontrakt, kolor olive green, rozmiar MR, stan jak najlepszy. 

    Co sądzicie o tej:

    http://allegro.pl/kurtka-m65-alpha-79r-kontrakt-ideal-medium-reg-i3096322772.html

    Czy warto?

  • SPRZEDAM
    Kangurkę Pinewood, tą samą co w nowych zabaweczkach.
    Za długa trochę na mnie i średnio u mnie z gotówką ostatnio. ;/


    Wymiary:
    - szerokość klatka - 67cm
    - długość z przodu  - 82 cm
    - długość tył - 85 cm
    - długość rękawa od pachy -56 cm
    - długość rękawa od stójki - 82 cm

  • Witam do ma do sprzedania kurtkę Kontraktową M 65 w stanie bardzo dobrym

    John Ownbey Co., Inc.

    Rządowy kontrakt kurtki DLA100-82-C-0612

    Zamek oryginalny mosiężny scovill , zatrzaski scovill

    Rozmiar długości (wzrostu): small regular: 160-170 cm

     Height: From 67 to 71 in., Chest: From 37 to 41 in., NATO Size: 7080/8494

    Co do sprawy ceny : Możliwe negocjacje ceny , lub częściowa zapłata w towarze (spodnie m 65 mogą być nie kontraktowe )

    zdjęcia i inne sprawy na @




  • Pozbędę się smocka  MVP leśnego. To ten model bez żadnych kieszeni - S'95. 190/96. Ma jeszcze resztkową ilość impregnatu fabrycznego. Membrana bez żadnych uszkodzeń. Nic nie cieknie, nigdzie się nie leje. Pozbywam się bo mam 2.