Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
ŚLUB ADMINA - ZAPROSZENIE :)
  • Szanowni M-kowicze, Drodzy Koledzy :)


    Ujawniając tajemnicę swojego niebytu na forum w ostatnich miesiącach, chciałem przy okazji zakomunikować, że jeśli ktokolwiek z Was miałby chęć, czas i możliwości, tedy zapraszam serdecznie na swój ślub w rejony podhalańskie.

    Szczegóły w zaproszeniu:


    image

    Pozdrawiam i zapraszam :)
  • Gratulacje Panie Adminie!
  • Dzięki, dzięki ;)
  • Blatio, gratulacje i szczęścia!

    PS: prywatnie powiem Ci żeś się Kolego wpakował

    ;))
  • Oj tam, oj tam... jakbym dokładnie nie wiedział w co, to bym w ten biznes nie wchodził :D
  • Zdrowia i Szczęścia Młodej Parze ! :-)
  • Obecność tylko w m65;) ijazda na góralskie wesele;))))
    a tak serio Gratulacje :)
  • dołączam się Wszystkiego dobrego

    Aha pamiętajcie żeby sie słuchać a nie słyszeć (tak mówiła mi babcia) i do tej pory działa przez 18 lat :)

    pozdrawiam
  • zdrowia szczescia i slodyczy power horse ci zyczy
  • Ja również życzę Koledzę,powodzenie i szczęscia na nowej drodze życiowej....no i oczywiście obfitego potomstwa:)

    Pozdrowienia z Poznania
  • Najserdeczniejsze Gratulacje ! ! ! :-)
  • Ponowne dzięki wszystkim :D

    Jak na razie wielkie odliczanie trwa, jeszcze "16 days and a wake up" ;)
  • Blatio, ja myślę, że wielkie wake up nadejdzie po ślubie. Żeby to nie było z ręką w nocniku. :D

    Żartuję sobie trochę tak z przekąsem i ironią ale sam zobaczysz za parę lat.

    ;)
  • ~Warjat

    Masz rację. Ale od czego są kochanki ?

    Od ratowania biednego mężczyzny... ;-)

  • Eee, kochanka nie... dwie kobity - podwójny problem ;)

    14 days and a wake up :D
  • SZCZĘŚCIA!!!
    Czasy są nie lekkie,(jak zawsze...) w Parze jest oparcie
    #:-S
    Nadto pewne RZECZY, chodzą po domu a nie po głowie. I są gratis
    :D . Szczęśliwa Żona to spokojny sen, a wiadomo, że faceci myślą tylko o jednym...żeby się wyspać! :-@
    2 syny, 22 lata PO, i po dwakroć działa!!!
  • No, już coraz bliżej :)

    7 days and a wake up :)
  • z powinszowaniem :)
  • Dołączam się też do gratulacji! :)
  • 4 days and a wake up :)

    Coraz bliżej... :P
  • Cóż, gratuluję i trzymam kciuki, żeby ceremonia się udała. :)
  • Więc i ja się dokładam do życzeń wszystkiego dobrego w jednym słowie to ujmując, mimo, że chciałem być ,ale praca mnie zatrzymała :(
  • Gratulacje, życzenia szczęścia i powodzenia na przyszłość dla Ani i Błażeja, Młodej Pary w kurtkach M-65 - mcmurphy2.
  • Jeszcze raz dziękuję wszystkim. Jeszcze tylko 5 godzin :)
    Trzymajcie kciuki, Panowie ;)
  • Wszystkiego najlepszego Młodej Parze :) Ciekawe, czy niedługo powstanie wątek "Niemowlęta w M65"? :)
  • Myślę, że na to trzeba będzie nieco zaczekać :)
  • No, jakieś 9 miesięcy +/- 10 godzin. ;)
  • Wielkie dzięki wszystkim za życzenia :)
    Miałem wspaniały ślub i wesele również.
    Pozdrawiam wszystkich imieniu swoim i swojej małżonki :D
  • No jak pisałem mimo, że chciałem bardzo być, ale praca, praca... i nie było opcji wyrwania się, co z miejsca mojego zamieszkania wiesz sam jakie jest ciekawe.

  • No to teraz jak już po ślubie to m65 skończą w piwnicy w najlepszym razie:)) druga połówka zrobi porządek:))))))))))))))))))))))))))
  • jurus, Szanowna Małżonka naszego Kolegi forumowego podziela jego pasję więc myślę, że Ty i świeżo upieczony żonkoś możecie spać spokojnie :)>- :P
  • Wariat, musi być czujny szczególnie w czasie snu ;) wiesz kobietom się zmienia po ślubie;))
  • Taaa, już niedługo będzie latał w nocy do sklepu po ogórki kiszone i cukierki :D
  • ahahahahahahah z m65 zrobią mu huśtawkę  >:) czego my koledzy z forum mu absolutnie nie życzymy  :D
  • Ok, wrzucam parę fotek, jak to mniej więcej wyglądało :)

    Ja i moja małżonka zaraz po wyjściu z kościoła:

    image

    A tutaj malutki przedsmak naszych poślubnych zdjęć plenerowych :)

    image

    image
  • Echhhh... Blatio było się ogolić przynajmniej na polikach... Taka okazja drugi raz się nie powtórzy :-?
  • Super zdjęcia - wszystkiego najlepszego!


  • No way... moja twarz już nigdy nie zazna, co to żyletka ;)
    Poza tym Anka by mi na kopach taki pomysł ze łba wybiła :D

    image
  • Warjat, masz masakryczną propozycję... :-/ 

    Każda ogolona twarz, robi się od razu blada i nalana. A poza tym tylko maniacy golą się codziennie :D

     
  • No, tak się składa, że jakbym się ogolił, to przy moim kształcie gęby, wyglądałbym jak patelnia ;)
  • A teraz takie bardzo intymne pytanie... A kiedy będzie ślub drugiego admina?  ;)
  • Którego, jest nas trzech :D

  • Kiedy będzie Twój ślub? ;-)
  • Nie mniej na pewno jak 3 lata albo więcej :P

  • Najpierw to musi znaleźć odpowiednią pacjentkę ;)
  • Dlatego tak odległy już termin :D 

  • Tak czy siak, trzymam za słowo ;)

  • Nie ma się co spieszyć. Najpierw trzeba zrobić dobre rozpoznanie, a dopiero potem zaatakować twierdzę... ;-)

  • Dobry rekonesans to podstawa. Później natarcie. Po kilku nieudanych frontalnych atakach trzeba przejść na pozycje obronne aby nabrać sił i przegrupować się. Następnie przygotować się należy do długotrwałego oblężenia :D

     

  • Trzeba też użyć dużego działa, które wystrzeli w odpowiednim momencie...