Witaj, Czcigodny Przybyszu!

Wygląda na to, że jesteś tu nowy. Jeśli naprawdę jesteś tym zainteresowany, kliknij w te przyciski!

In this Discussion

Powered by Vanilla
Wojskowa czy cywilna ?
  • Witam. Kilka lat temu kupiłem taką kurtkę na bazarze za jakieś grosze, wtedy nie wiedziałem, że to M65 po prostu spodobała mi się i tyle. Niedawno dopiero odkryłem co to za kurtka i zacząłem szukać na internecie czy jest to orginałka z wojska czy wersja cywilna. Niestety nie doszedłem do żadnych konkretnych wniosków przez kolor mojej M65. Na zdjęciach tak do końca tego nie widać ale cała kurtka jest w ciemnozielonym odcieniu, patrząc na zdjęcia w internecie tak nie wygląda woodland. Niestety moja metka jest w stanie krytycznym i nie mogę odczytać numeru NSN, jedynie udało mi się odczytać z metki to producenta alpha industries. Będę wdzięczny jeżeli ktoś powie mi czy ta oto M65 jest z wojskowego kontraktu czy jest już z cywilnej produkcji.imageimageimage
  • Właśnie tak wygląda woodland kiedy jest zniszczony i zużyty. Kurtka jest kontraktowa. Producent to Alpha Industries. Jeśli chodzi Ci o wycenę to warta jest maksymalnie ze 100 zł. Swoją drogą to nie wiem co trzeba robić z kurtką aby uzyskać takie kolory. Ktoś ją chyba gotował w temperaturze 90 stopni z jakimiś szmatami do podłogi.
  • Baker pewnie. Ale jak baker to pewnie ją piekł.
  • Wygląda na kontrakt Alphy z 82r. Wtedy były 2 zlecenia wykonane: DLA100-82-C-0611 & DLA100-82-C-0674.
    A swoja drogą kurtałą mega spłowiała, przez chwilę miałem nawet wątpliwości czy kolorystycznie to jest kontrakt...
  • Plus napy chyba dorabiane.
  • Tak? W takim razie zmieniam zdanie. Kurtka jest warta maksymalnie 50 zł.
  • Naprawdę aż tak wypłowiała... nigdy bym nie powiedział że to kiedyś mogło mieć kolory jak woodland. Te naszywki honor guard to inwencja twórcza poprzedniego właściciela czy to możliwe żeby ta kurtka kiedyś służyła właśnie tam ?
  • Może służyła może nie służyła, ale na pewno nie w takich kolorach.
  • Dalszą część dyskusji proszę w tym wątku kontynuować, http://m65.org.pl/forum/discussion/2/kurtka-m65-szybkie-pytania#Item_3984 .

This discussion has been closed.
Wszystkie dyskusje